Honda CBR 600F (1994)

Vlastník Jarky
Vloženo 19.5.2010
Aktualizováno 25.11.2012

Honda CBR600F Je můj splněnej sen,sice jsem ze začátku chtěl rv.99 ,ale když jsem tu mojí uviděl,tak jsem se okamžitě věděl,že je to ona

První dojmy - Tak dojmy naprosto skvěla motorka pro začátečnicky ale i pro zkušené motorkáře . super podvozek který se nechá nastavit tak aby padnul do ruky každému . motor paradni a na to že je to motorka za roku 94 tak motor je naprosto užasny sil na rozdávaný

Můj nový mazlíček ,nástupce DRka, jsem rád že jí mám doma, je to super stroj
.Zkušenosti: no s CBRkem nic moc po 700km se o nich nedá vůbec mluvit ,ale jinak už jsem nějaké nasbíral na 125 ,takže snad to bude v pohodičce , jen se s ní musím víc seznámit.
Zkušenosti s CBRkem po cca 2000km s cbra se stal super společník jeto super stroj kterej mě nikde nenechal (myslím tim že vždi naskočila a jela)jen ted´ my prasklo Spojkové lanko (nové 916kč) jinak nic musím říc že ten motor je v super kondici je jako pila super běží od 6 tis/ot do 10tis/ot jeto drak ale když se dostane nad 10tis/to tak super zatáhne a bez žádné přemlouvání se nechá roztočit až do 13tis/ot v tomto rozmezí otaček si připadám jak když my chce utrhnout zápěstí.(13500ot má omezovač našel sem ho při předjížnění ) . Podvozek je super nastavitelnej ale to je stejný u všech eFek.. ještě chci vyzvednou na teto motorce brzdy sou fakt božíí brzdí člověk se na ně muže spolehnou i při bržděni z vysoke rychlosti nestraceji na učinosti ani při časetm brždění .(asi nato ma nejvěčí vliv panceřove hadičky použite destičky (nissin).
No a přestup z endura na silnici proběh docela dobře až na začateční bolesti rukou už odezněli a je ted´ už jeto ok.
Jinak je to CBR ko skoro stejné jako všechny jen se liší barvou je to takovej papoušek.

jeto 94 má nejeto něco kolem 34000km je dovezena z IT .výkon 74kw(25kw) je v super stavu jen má pat ošklivejch šrámu na kapotách od nejakyho De... kterej ji poškrábal kíčem což bych mu zato pazoury urazil . jinak je v origo stavu a tak taky uzstane .

technické info:
motor
Kapalinou chlazený, čtyřtaktní,čtyřválec, DOHC, 4 ventily na válec Vrtání x zdvih 65 x 45.2 mm Kompresní poměr 11.6:1 karbce 4x 34 mm Mikuni CV vykom 74kw/100koni
při 12000 otáčkách za minutu * / Maximální kroutící moment
63,7 Nm při 10500 otáčkách.max.rychlost 240km/h Převodovka/6 rychlostí,pohon/řetěz

přední brzdy
2 kotouče/brzdiče nissin 4 písty(2 pro každou stranu)
zadní brzda
1 kotouč /1 pístek brzdič nissin
přední pneumatika
120/60 ZR17
zadní pneumatika
160/60 ZR17
Suchá hmotnost-provozní hmotnost
185 kg - 205kg
Nádrž na pohonné hmoty (res)
16 litrů
* 25kw/9500ot./min (max rychlost 158km/h)

Cesty: na motorce mám zasebou motodovolenou na slovensku a spoustu vyjižděk po čechach ,jinak mam s cbrkem najeto kolem 17000km a zatím sem spokojen paradni podvozek na cestovani a i na to sportovnější svezeni neni žadny problém
PS. jo ještě drobnost nejsem češtinař tak se nedivte když najdete chybi děkuju za pozornost .

Lutor89
Lutor89 napsal 06.01.14 v 17:55

Pěkná krasavice.

Atari88
Atari88 napsal 16.10.13 v 21:27 10b.

Moc pěkný kousek, škoda že jsem nezažil

Devil007
Devil007 napsal 25.04.13 v 07:43 10b.

Dr.Cvak
Dr.Cvak napsal 12.02.13 v 19:02 10b.

Pěkná v origo barvách

Baldýs