Yamaha XV 1900 Raider (2008)

Vlastník panplegia
Vloženo 18.5.2010
Aktualizováno 20.8.2011

Má to motor 1,9 a neni to Octavka...je to Yamaha Raider!

Raidera jsem vypátral na netu po několikaměsíčním hledání nástupce mého Viraga. Padnul mi do oka na prvni pohled. Naživo jsem ho nikdy předtím neviděl, rozhodl jsem se tedy zariskovat a objednat ho jenom podle fotek. Poslal jsem doláče za velkou louži a čekal a čekal..až konečně po asi 2 měsících dorazil! Zjistil jsem, že vůbec není fotogenickej, protože v reálu vypadá milionkrát líp
Vloni jsem najel cca 8500 km, z toho tak 7000 km s partnerkou.
Moje dojmy: Táhne jako kůň! Je jedno kolik jedu, zrychlí pokaždý, stačí zatáhnout za plyn, žádný podřazování. Posaz super, člověk si hned připadá jako velkej kluk Ovladatelnost perfektní, žádný vlnění v zatáčkách se nekoná.
Dojmy mojí přítelkyně: "Jak se mám asi udržet, když to nemá opěrku a zrychuje to jak blázen?" Sedačka spolujezdce je dost tvrdá, ale dá se zvyknout
Protože mám přítelkyni moc rád, nechal jsem přes zimu vyrobit opěrku, k tomu rovnou padáky a hned se nám všem jezdí líp

utahs
utahs napsal 16.04.17 v 09:20 10b.

Raider je krásný, i když připouštím, že brašny ho kapku hyzdí. Hodnotím bez brašen 10

Johnny-five
Johnny-five napsal 04.05.16 v 18:30 10b.

Není co dodat. Nádhera. Jasných 10 bodů Ať Ti pěkně slouží a hodně km bez starostí z úsměvem na tváři

j.r.ewing
j.r.ewing napsal 02.01.14 v 12:38 10b.

Ten motor je fakt luxusní. 10b

Mallory
Mallory napsal 17.08.11 v 21:38

Parádní, monumentální, geniální naprosto svělý stroj!

zabak17
zabak17 napsal 08.05.11 v 11:05