BMW R 1100 RS (1998)

Vlastník RaCa
Vloženo 17.5.2010
Aktualizováno 30.1.2012

Nádhernej cestovní Boxer. Koupil jsem ji mírně nabořenou na předek, nicméně skoro všechno už je v cajku a za nedlouho budem ready na sezonu:)

Zatím jsem ji projel bez značek po vesnici takže žádný zkušenosti. Teď je v plánu přepis, technická, pokudmožno úspěšný zakončení semestru a hurá do světa:).. Ještě teda dodělat drobnosti jako vyrobit přední plexi a vyměnit gufera ve vidli...

31.5.10
Tak uz je všechno v caiku a už mám za sebou první vejlet kamsi na venkov:)..je to paráda..neskutečně pohodlná a silná mašina.. Kupodivu i zatim bez plexi se da jet kolem 150 aniž by to trhalo hlavu..ale zatim sem sme si na sebe spis zvykali takze se jezdilo pohodovym tempem:)... Příští tejden mě čeká už jenom seřízení podtlaku se kterym me doufam pomuze jeden dobrodinec a mozna vymena gufera u jedny vidle... Ted uz jenom aby to pocasi vyslo:)

8.1.2011
Tak za sebou máme s bobíkem první sezonu absolutně bez problémů a naštěstí i bez pádů (ty už má snad navždy za sebou:). Teď když je venku tak hnusně a jediný zimní povyražení je koukání na Dakar, sem se rozhod oprášit spisovatelský střevo a obnovit info o mém beemrovi. Počátky sezony byly mnohdy celkem zajímavý zejména v důsledku neznalosti a nezkušenosti s cestováním na mašině. Například čtyřdení trip bez nepromoků, kdy jsme zhruba od Opavy jeli v naprostý průtrži mračen do Hradce Králové kam sme dorazili na kost zmrzlý asi v jednu ráno. Pak zdánlivě nevinně vypadající rozkopaná vesnice kterou nám přišlo zbytečný objíždět, ze který se vyklubalo několikakilometrový hliněný a blátěný peklo(aspoň pro mě; kamarád s GSem se jen přiblbě tlemil:),
nebo typický najivní odhad že těch 600km za to odpoledne zvládnem:D. Nicméně ve všech situacích bávo podrželo a zejména ABS bylo v mnoha situacích dar z nebes.
Co se týče úprav a oprav tak jsem dokoupil origo kufry za hubičku, plexi díky kterýmu už konečně můžu jezdit bez pláštěnky:D (fakt v rychlosti pokreje hodně; sranda končí na červený) a pak sem strávil pár dní honěním bublinky po výměně brzdovky:). Na jaro už tedy zbývá jenom kopit novou baterku, obutí a pravý zrcátko, který sem urval, když jsem měl ten skvělej nápad dát si sprintík na louce proti Jawě 50.
Najeli jsme spolu za to léto necelejch 8000km a omelu tady všeobecně známej fakt že to je prostě supr stroj a i jako první mašina se to dá. Už se nemůžu dočkat až ten bílej nesmysl zmizí a budem zas moct vyjet:)..letos to vidim někam za hranice do hor, takže nejspíš Alpy. Sice tam jezdí každej ale já sem tam byl zatím nesčetněkrát autem a vždycky sem slintal když to kolem mě svištělo. Tak konečně:)

bmw1100rs
bmw1100rs napsal 14.06.11 v 21:18

co ty vidle? když ji miluješ není co řešit

Pítrs55
Pítrs55 napsal 19.05.10 v 15:55

Parádní cesťák Dobře že ho dáváš dohromady, určitě ti bude skvěle sloužit...

bawormichal
bawormichal napsal 17.05.10 v 17:49