Honda X 11 custom (2001)

Vlastník BilinX11
Vloženo 16.5.2010
Aktualizováno 22.8.2010

zase kousek udělanej a příští rok na jaře budeme pokračovat

Letos v únoru jsem se jako každý rok na "jaře" zamknul v dilně,kompletně jsem rozebral svoji motorku a zase se snažil něco na ni upravit.Byl jsem ostatně jako každej rok hodně omezenej financema,takže nešlo udělat všechno co bych ještě chtěl.Hlavní letošní úpravy se dotkly výměny předního světla za klasické dvojsvětlo.Dále jsem si vyrobil nová řidítka,která mají momentálně rozpětí rovný metr,jsou o dalších 8cm předsazená dopředu a mají uplně jiný tvar,čimž se změnil posez a částečně i ovladatelnost celého stroje.Kompletně jsem předělal podsedlovku a i když to není z fotek na první pohled dost patrné,šlo mi hlavně o detail.Samozřejmě bylo nutné něco udělat s výfuky,čili šli nahoru vedle podsedlovky a o 13cm zkrátit a s tim se nezměnil jenom vzhled,ale i zvuk.Vzhledem k tomu že nechci nikoho vozit a i výfuky jsou jinde tak nebylo zapotřebí tam mít puvodní držák výfuku a stupaček,takže i ten přišel o "pár" centimetrů svojí dýlky. A v neposlední řadě jsem celou motrku nastříkal.
Jak už bylo řečeno došli finance,jinak mám nakoupeno pár věcí na pokračování a je na tom pořád spousta práce.Momentální stav motorky je asi na 40% hotovo.Zásadní změny teprve přijdou

HonziVFR
HonziVFR napsal 10.02.22 v 18:53 10b.

Bronnie
Bronnie napsal 08.08.12 v 21:32