Honda CBF 1000 (2006)

Vloženo 15.5.2010
Aktualizováno 30.11.2010

Montáž ukazatele zařazené rychlosti GiPro

Vloženo: 01.11.2010, Uskutečněno: 28.10.2010, Zhlédnuto: 65x

Jelikož dost často hledám sedmý rychlostní stupeň, protože motorka na 6 dokáže jet od 60 do maxima, rozhodl jsem se pro koupi ukazatele zařazené rychlosti. Vybral jsem GiPro a na inzerát se mi ozval majitel nabízející jeden s červenými čísly původně jetý na CB1000. Neváhal jsem a zakoupil.
Montáž byla poměrně jednoduchá. Jen je nutné sundat sedlo a odklopit nádrž. Nejdelší čas mi zabralo vymýšlení, kudy kabel provléknout kolem krku řízení a umístit na přístrojovku. Po dlouhém přemýšlení a zkoušení všech možných tras, včetně hýbání s řídítkama vlevo plný, vpravo plný jsem se rozhodl, že kabel na přistrojovku vyvedu zpod boční kapotáže. Povedlo se a kabel nikde nepřekáží. Pro jistotu jsem drát umístil do provizorní ochranné bužírky a vše pevně přidělal plastovými rychlopáskami.
Ukazatel je spíš na boku. Přemýšlím, že ho do budoucna asi umístím víc ke středu.

veselak73 (1) napsal 04.11.2010 v 19:46

Pěkný počítadlo, taky zvažuju instalaci Gipro, protože i já často hledám 7. kvalt. Tak snad časem...

• Límec na motobundu

Koupil jsem si novou dvoudílnou kombi a zjistil jsem, že mi límcem do bundy fouká. Ve vedru je to skvělá věc a dobře to chladí. Problém ovšem nastal při jízdě v chladnějším období. Rozhodl jsem se proto přidělat si ně

Vloženo: 26.06.2011
    Uskutečněno: 26.06.2011
  • Montáž centrálního stojanu

Tak jsem po úspěšně provedené koupi centrálního stojanu ve čtvrtek namontoval. Vlastní našroubování stojanu do čepů a přišroubování dorazu nebyl velký problém. Vše šlo hladce a bez problémů. Doraz jsem musel vybavit ješt

Vloženo: 01.11.2010
    Uskutečněno: 28.10.2010
  • Příprava výfukového plechu pro montáž centrálního stoja

Chci na motorku centrální stojan, tak jsem si dal inzerát a ozval se mi jeden kluk, že má jeden od SW-motechu. Jsem s ním už domluvený na koupi. Pro instalaci stojanu je ale nutné vyříznout kus na krycím plechu na začátk

Vloženo: 01.11.2010
    Uskutečněno: 23.10.2010