Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník No-limits
Vloženo 15.5.2010
Aktualizováno 30.11.2010

Výroba klíče pro nastavení předpětí zadního tlumiče

Vloženo: 01.11.2010, Uskutečněno: 30.08.2010, Zhlédnuto: 20x

Tak jsem si vyrobil klíč na seřizování předpětí zadní pružiny. Vím, že jsem ho mohl koupit, ale tak nějak byla chuť si ho udělat. Vypadá docela dobře a je skutečně funkční. Páka je dostatečně dlouhá, abych s malou silou tlumič přitvrdil. Je to zatím první verze, spíš garážová. Má delší páku, která se špatně skladuje. Plánuju předělat to ještě na cestovní verzi, kdy bude páka ještě půlená tak, aby celý klíč zabíral cca 20 cm.
Jinak jsem koukal, jak vypadá originál klíče a zjišťoval jeho cenu. V Hondě ve Vestci mi řekli, že cena je 426 korun. Tak to silně přemýšlím, že ho koupím.

diego20 (0) napsal 01.08.2017 v 22:09

Dobrý den,nebyla by nějaká dokumentace ke klíči,rád bych si ho vyrobil.Děkuji.

• Límec na motobundu

Koupil jsem si novou dvoudílnou kombi a zjistil jsem, že mi límcem do bundy fouká. Ve vedru je to skvělá věc a dobře to chladí. Problém ovšem nastal při jízdě v chladnějším období. Rozhodl jsem se proto přidělat si ně

Vloženo: 26.06.2011
    Uskutečněno: 26.06.2011
  • Montáž ukazatele zařazené rychlosti GiPro

Jelikož dost často hledám sedmý rychlostní stupeň, protože motorka na 6 dokáže jet od 60 do maxima, rozhodl jsem se pro koupi ukazatele zařazené rychlosti. Vybral jsem GiPro a na inzerát se mi ozval majitel nabízející je

Vloženo: 01.11.2010
    Uskutečněno: 28.10.2010
  • Montáž centrálního stojanu

Tak jsem po úspěšně provedené koupi centrálního stojanu ve čtvrtek namontoval. Vlastní našroubování stojanu do čepů a přišroubování dorazu nebyl velký problém. Vše šlo hladce a bez problémů. Doraz jsem musel vybavit ješt

Vloženo: 01.11.2010
    Uskutečněno: 28.10.2010