renocar_unor

KTM EXC 525 (2004)

Vlastník Tomino69
Vloženo 14.5.2010
Aktualizováno 26.9.2011

kladivo, řev, zábava , kolo s motorem, obrovská spokojenost!

Tuto motku mám teprve 1,5 měsíce.měl jsem tu čest na ní nelítat cca 800km.od té doby , co jí mám, už mě stála 10 tis,- a ještě víc stát bude, ale věřte nebo ne, stojí to za to!
Mám ji s motordovýma kolama a v podstatě to chci využívat jen jako motárda.Byl jsem velice mile překvapen, jak tato motorka sedí na cestě s exc podvozkem.zatím jsem na ní dělal jen rozvod , ventili a seřízení karbcu.No a samo provozní věci, olej , pořád čištění vzducháče. a asi x hodin leštění!Motka je ted můj mazel a svézt se na ní je opravdu 120 procent zábavy, jak už tu kdosi psal..

JuLiJo
JuLiJo napsal 28.04.14 v 15:52

Zdravim, ted mam tuto motorku ja..velika spokojenost..skoda ze mi predchozi majitel nerekl o vsech mouchach co to melo, ted se udelal motor za dvacet a je to zase hromada radosti..jen by to chtelo frezovane bryle páč se to krouti.

Jokerstar
Jokerstar napsal 13.08.12 v 15:13

Sorry, musel sem pohonit, Krááása

soused22
soused22 napsal 19.02.12 v 21:14

Zdar chlape já nemám slov je to pecka.Taky si chci pořídit 525exc zatim jen na teréním gumách a pak uvidim.Po předchozí 250sx du do čtyřtaktu tak doufám že nebudu litovat.Právě té údržby se trochu obávám ale co každá sranda něco stojí.Měj se fajn.

herbelife
herbelife napsal 19.02.12 v 15:28

pěkně pěkně -motardy mam rád.

prochi63
prochi63 napsal 25.09.11 v 09:22