ČZ 125/453 (1962)

Vlastník Nexi696
Vloženo 12.5.2010
Aktualizováno 9.11.2010

Koupil jsem ji v rousínově u brna u pána kterej nejspíš dělá auta a motorky měl tam spousty dílů a par pěknejch motorek i aut koupil jsem za cenu 6 000 Kč s techničákem (vyřazená)

Jelikož moje první mašina která půjde na papíry, tak mám docela strach protože jde na veteránský čísla. není jich zrovna málo a tak jen doufám že to pánové na krajské a klubové atestaci povolí.
Jinak je zatim nepojízdná během týdne ji dám dohromady dyť zbývá už jen zapojit baterku a k tomu my bráni pouze pojistka a kábl od baterky k pojistce(Originální s bakelitovým krytem)
pak jen sehnat přední rámeček na světlo a můžu vyrazit na české silnice.
Velice krásná motorka v původním stavu pouze lak nádrže je provyzorně stříknutý ale velice pjekný. v zimě ji bude čekat renovace a to včetne GO motoru. dbám na původní vzhled protože čz společně s jawou dělali nejkrásnější motorky co mohly bejt a navíc každý trochu skušený si ji opravý doma na koleni. držte my palce s těma značkama ...
Jinak JAK SE zastavila před 35 lety TAK TAK JE TEĎ.

Ale dnes dne 9.11.2010 opustila moji garáž za cenu 4,000 kšč

Nexi696
Nexi696 napsal 11.12.10 v 21:13

není třeba se obávat... šla do dobrých rukou... (nemela papíry a ja prachy)

PesiRR
PesiRR napsal 18.11.10 v 02:31

Byla pěkná. Škoda prodeje.

caue
caue napsal 31.10.10 v 10:53

Pěkná ale proč ji prodáváš?

sidar
sidar napsal 13.05.10 v 13:09

budu drzet pesti, je to zajimavej kousek v predrenovacnim stavu. 10b

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 12.05.10 v 22:22

Ahoj, máš jí hezkou, taky jsem chtěl 125/453, abych mohl jezdit od 16ti, ale nepovedlo se sehnat, tak mám ČZ 175 450 a 487 a čekám na řidičák, kterej brzy bude. Jinak držím taky palce, ať jí dáš na veteránský čísla