Kymco Super8 50 (2010)

Vlastník Benda.s
Vloženo 11.5.2010
Aktualizováno 28.4.2014

Vloženo: 13.05.2010, Uskutečněno: 13.05.2010, Stav tachometru: 248 km, Zhlédnuto: 22x

Tak jsem se malinko naštval, protože jsem stále nemohl přijít na chuť policajtu. Když jsem to stavěl, tak to pořádně nešlo, nevěděl jsem kdy je dostatečně vyklopená abych mohl skútra opřít a když jsem jej odlehčil tak odsskočil dva cm a zustal viset a musel jsem jej nohou vracet. Pořád se mi do toho nechtělo před garančkou,a le nakonec jsem neodolal a zkusil nejjednodušší věc a vzal jsem WD a promazal jsem čep policajta a posleze i stojánku. Od té doby naprosto bezvadná funkčnost, jde lehce a naprosto zřetelně cítím kdy je naplno vyklopen a připraven, zároveň po odlehčení se krásně sklopí a zarazí se o dorazovou gumu. Už abych měl za sebou dalších pár kilometrů a bylo to zajeté. Ted máme najeto cca 250km, tak ještě chvilku. Oproti novému je to hodně znát.

• První jízda

První ostrá jízda do práce a spokojenost. Projel jsem se cvičně ještě před tím než pojedu poprvé do práce abych věděl jak se chová a bylo to super, ale to jsem ještě netušil jak si užiju cestu do práce. Fakt super. Po tý

Vloženo: 11.05.2010
    Uskutečněno: 30.04.2010
  • Pořízení

Původně jsem si vybral Kentoya Powermax 4T/4V. Potom jsem ale si řekl, že se porozhlédnu více a narazil jsem na Kymco kde se mi líbili dva stroje a to Agility City a Super 8. Na základě referencí na zmačku Kymco byl už j

Typ: Koupě
    Vloženo: 11.05.2010