Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník Luke-78
Vloženo 6.5.2010
Aktualizováno 15.7.2010

Vloženo: 19.05.2010, Uskutečněno: 19.05.2010, Stav tachometru: 29800 km, Zhlédnuto: 3x

Široká řídítka:

Tak přišlo na rady a vyměnil jsem úzké řídítka za široké s hrazdou. Široká řídítka jsou opravdu super. Do zatáček se najíždí úplně samo a posed už je taky krapet lepší. Při delší cestě bude asi trocu vědší odpor vzduchu, ale to se u naháče celkem ztratí.

Nová zrcátka:

Až na druhý pokus. Šel jsem do motošopu a koupil jsem jiná zrcátka. byl jsem přesvědčen, že to budou právě ony, které tam budou pasovat. No, po montáži jsem už tak přesvědčený nebyl, ale co, už jsou doma a tak jsem je tam namontoval. Znáte, ale takové to ( něco tady nehraje ). Tak jsem spekuloval a spekuloval a nakonec došlo na daalší výměnu. Sedl jse k netu a už to jelo. Našel jsem ty pravé!!!, teda snad, protože to už bych doma asi nerozdýchal)
Zrcátka jsem objednal a hned namontoval. Bomba, jsou to opravdu ony. Cena 1300,- ale stálo to za to.

Další:

Dále se chystá nějaký ten plastík na chladič a snad i klín pod motor. Zatím jsem koukal na ERMAX, ale jsou to palety jak blázen. Dál se uvidí co a jak.

• Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 03.06.2010
    Uskutečněno: 03.06.2010
  • Koupě předního štítku.

MONTÁŽ ŠTÍTU: Dlouho jsem uvažoval, jestli dát nebo nedát přední štítek. Jednak nebylo z čeho vybírat a potom ty ceny. Jednou tak brouzdám po motorkářích a narazil jsem na borce, který má taky Horníka. Měl tam opravdu

Vloženo: 03.06.2010
    Uskutečněno: 03.06.2010
  • PADÁKY - ČERNÝ POLYAMID - PP01

Tak jsou padáky doma. Padací protektory H3-PP •BARVA PROTEKTORU - ČERNÝ POLYAMID - PP01 od firmy Motoservis Trávníček. Dnes jsem se dostal do garáže a trochu jsem H9 zase zvelebil. No??, snad je nebude třeba využít...

Vloženo: 26.05.2010
    Uskutečněno: 26.05.2010