Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník Luke-78
Vloženo 6.5.2010
Aktualizováno 15.7.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

mandoska71
mandoska71 napsal 16.06.10 v 09:37

už z teho sagoča,začínáš velmi úspěšně dělat fajnovku,jen tak dál.Líbí se mi moooooc

rufus
rufus napsal 30.05.10 v 21:35

At ti slouží a hlavně opatrně, víš že nám dědkům se ty zlomeniny špatně hojí. 10b.

Swing
Swing napsal 29.05.10 v 09:31

Zdravím, díky za komentář! Nemá cenu se moc rozepisovat, Tvůj je téměř na chlup stejný jak ten můj a to znamená, že je nádherdný! Co mohu vřele doporučit, to jsou ty laufy! O 100% lepší požitek a prožitek z jízdy. Ale jestli seženeš nějaký ten plastík mezi budíky a světlo, dej vědět, taky něco podobnýho hledám, ale ne a ne nalézt. Ať to jezdí vždy alespoň jedním kolem dolů. Jo a na větřík si zvykneš, taky jsem byl zpočátku trochu rozmrzelý, ale teď už nadávám jen na dálnici, když mne chytne rapl.

Monče
Monče napsal 18.05.10 v 14:53

Táááák lááásky moje,jedna plechová a druhá jako ze železa. Tak jsem se pořádně svezla a je to mazeeeecc!!! Supersportový posed mi bude chybět, ale jinak je to dělo a fičí... Táto, dobrá volba a oba krasavci

bawormichal
bawormichal napsal 14.05.10 v 17:04

Hornet není GSXR,ale hlavně záleží kdo ho sedlá BMW forever 10bodíku

Rocco10000
Rocco10000 napsal 10.05.10 v 09:01

Starý nemůžeme se toho bát ne? Pro všechy motorku jsi nekupuješ přece proto,aby jsi jí rozbyl. Jak se říká,auto vozí tělo,ale motorka duši Za mě 10

Berny
Berny napsal 09.05.10 v 11:31

Zdarec kemo, kde máš bábušku...??? To byla ještě stará dobrá a pořádná motorka.Kam dáš kabele?Jinak máš samozřejmě za deset

Monče
Monče napsal 07.05.10 v 20:27

Lásko, víš, že z toho stroje nadšená vůbec nejsem , ale vím, že jsi moc na výběr neměl. Přeji ti hlavně hodně bezpečných km, a ať ti slouží. Třeba si taky zvyknu .

mandoska71
mandoska71 napsal 07.05.10 v 11:25

Ahoj draku přeji Ti hooodně radostných km.I když jsem to Tvoje důchodové zabezpečení ještě nerozdýchal .