renocar_unor

Yamaha MT-01 (2005)

Vlastník Clint
Vloženo 6.5.2010
Aktualizováno 1.1.2016

Individuální dovoz a vybalená v roce 2008, stříbrná, zatím bez úprav. Neměnil bych :)

První dojmy - Neskutečnej zátah si vybavuji a pak jen, jak mě to vynášelo ven v každé zatáčce, než jsem zjistil, ž emám vzadu něco přes půl atmosféry v kole :D

Zátah lokomotivy, monstrózní vzhled a brutální zvuk :) Návyková záležitost...
Motorku mám od podzimu roku 2009, byla dovezená jako nová v krabici v roce 2008, modelový rok 2005. Od té doby si na ní pomalu zvykám. Jezdím jak to zatím dovolí počasí a každá vyjížďka je pro mne stále větší a větší radost.
Jelikož jsem na mašině před tím dlouho neseděl a mé zkušennosti jsou s velkými obsahy tedy minimální, "začínám" opatrně.

Po několika měsících mohu napsat jak mi MTčko padne. Nedalo mi to, abych zkusil samozřejmě i jiné stroje, ale těžko se hledá něco podobného. MTčko je skvělé v několika aspektech, ale co se týče jízdy, je jedno, zda chcete jet kochačku, v klídku se toulat krajinou, nebo se chcete projet ostře, pak stačí prostě vzít za plyn a mašina vystřelí. A je úplně jedno, co tam máte právě za kvalt. Zatáčky přímo miluje a její hmotnost vůbec necítíte. Zvuk má už v základu parádní, ale časem snad možná dokoupím akrapy, tedy až rozdejchám jejich cenu :)

Někdo tu napsal, že zátah je návykovej. Ano, měl pravdu, skutečně vás to nutí brát za plyn a užívat si úžasného krouťáku, kterej nemá ani kdejaké auto, šlehajícího větru a vibrací úžasného motoru.

Doplněno po pár letech: Motorku jsem musel ze zdravotních důvodů prodat, bohužel a lituji toho. Operace krční páteře a tenhle stroj nějak nešly dohromady...:(

Winn
Winn napsal 11.10.10 v 00:04

Je NÁDHERNÁ! Výhružná jak kobra, tvarově jak správná ženská, fakt luxus!! Eviduji, tohle je jedna z těch krásek, do které bych se hned zamilovala!

kRRuťák
kRRuťák napsal 06.05.10 v 21:26

Brutální mašina pro správné chlapy ! Nejde jinak, dávám za 10 bodů !