renocar_unor

BMW F 650 GS (2008)

Vlastník Mireczek
Vloženo 4.5.2010
Aktualizováno 9.7.2012

Super motorka na naše cesty, moderní vzhled, pružný a úsporný motor, to je BMW F 650 GS Twin

Motorku jsem pořídil z druhé ruky ve Zlíně na konci března 2010. Její tvary a hlavně " dostatečný výkon motoru ", byla pro mě jasná volba. Motorka je z výroby snížena a její předchozí majitel na ni namontoval ochranný rám a plastový kufr. Časem bych chtěl ještě přidat kryt spodku motoru, kryty páček a vyšší cestovní plexi.

První sezona za mnou a zjištění, že jsem se ve výběru motorky nezmýlil. Naprosto úžasný stroj, na kterém je radost a požitek z jízdy každým kilometrem vetší a větší. Motorka mě zatím nenechala nikde ve štychu. Motor úžasně pružný od spodku a podvozek ušitý přímo na naše polorozpadlé cesty. Z počátku jsem si myslel, že si soudruzi v německu spotřebu kolem 4 litrů na stovku vycucali z prstu, ale najetím 10 000 km na této motorce, musím jejich tvrzení potvrdit. Takovou spotřebu neměla ani moje Jawka 350. Ale abych jenom nechválil a co bych konstruktérum vytkl, je origo sedlo, které je tvrdé a na delší cestování nepohodlné. Musel jsem si na něho dost dlouho zvykat. Dále je to plexi štít, který tam zřejmě dali jenom pro okrasu. Na to, že to má být cestovní funduro, no nevím nevím, asi se někde hodně šetřilo. Která motorka je ale sto procentní, že ? Tyto mušky se ale dají vychytat formou doplňků, které budu postupně na motorku montovat.

task71
task71 napsal 08.05.17 v 06:32 10b.

Hodně kilometrů bez nehody.

mpanda
mpanda napsal 27.05.15 v 22:39 10b.

10b pro kolegu je jasná věc

Kokřík
Kokřík napsal 21.05.12 v 07:46

Díky za komentář tvoje je taky krásně vymazlená,moc pěkná

Honza-suky
Honza-suky napsal 16.08.11 v 23:50

Pěkný stroj:(10b.)..at dlouho slouží..:)

mike3hylo
mike3hylo napsal 25.07.11 v 23:33

Nádhernej stroj Až si splnim přání, vyblbnu se se sportama a sklidnim se, něco takovýho bych do budoucna chtěl