Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník valasek
Vloženo 4.5.2010
Aktualizováno 20.10.2014

Hledal jsem nejlepšího společníka pro cestování v důchodu. A v malém Stromu jsem ho také našel!

První dojmy - První dojem super, lehká, obratná, dobrá ochrana proti větru, pohodlné sedlo, dostatečný výkon...prostě spokojenost. Nic co by mi vadilo.

Výběru motorky jsem věnoval asi 3 měsíce. Není složité, šlápnout vedle, když je na trhu tolik druhů tak rodílných povah. Byl to pro mne navíc neznámý svět. Brzy jsem měl jasno- BMW 1200 GS nebo Varadero. Pak jsem ale objevil test, ve kterém se obě musely sklonit ořed malým Stromem, za rok znovu a další rok opět. Německá pýcha v německém testu nedokázala pokořit nenápadnou motorku za třetinu ceny a s polovičním motorkem. A ani žádná jiná. To mi přišlo naprosto neprůstřelné.
Za dva roky jsem na své nové Suzuki DL 650 V- Strom najel přes 40 tis. kilometrů. Byla to super volba. Má max.nosnost 218 kg, jezdím sólo, i na dlouhých cestách tedy s velikou rezervou. Zůstává mrštná ať jedu pomalu nebo rychle. Uvolněná pozice při řízení nezatěžuje ani ruce ani záda, dobrá ochrana před větrem, veliká nádrž, dva světlomety, super jízda i na horší silnici, malá spotřeba i nízká cena nové motorky a japonská kvalita.
Nicméně německá dálnice není její doménou, pár koníků navíc bych občas uvítal.

DavM
DavM napsal 13.06.16 v 06:15 10b.

paráda. 10b. Smekám .

Nordmax
Nordmax napsal 16.11.11 v 22:19

Perfekt cestovatel

istonbike
istonbike napsal 10.08.11 v 17:29

Smekám taky bych chtěl v důchodu takhle cestovat navíc na Super V-Stromovi dávám 10b a přeji další tisíce spokojených kilometrů

German
German napsal 03.06.11 v 12:08

Takhle nějak si představuju ideální trávení důchodu. Super fotky a veliký respekt!!!

marturka
marturka napsal 23.03.11 v 15:15

Pane Valášek, vy jste vážně borec, sleduji Vaše cestování odkud se dá a můžu si hlavu ukroutit. Obdivuji Vás, teprve začínám a mám co dělat, taky mám podobné sny vidět místa ze sedla motorky, ale zatím si netroufám a sama bych tak daleko nejela. Fandím Vám.