MZ ETZ 251 (1990)

Vlastník Harry007
Vloženo 3.5.2010
Aktualizováno 29.2.2012

Myslím se že tohle je ideální mezistupeň mezi simálem a něčem silnějším. Člověk se na MZ lecos naučí a to jak při jízdě, tak při opravách. Navíc pro studenta je to stroj, kterej je schopnej tak nějak ufinancovat

Tak MZ snad není třeba nějak zvlášť představovat. Já tu svoji koupil na podzim 2008 za celkem slušný peníze. Ale jak už to tak bývá, byly nutný drobný opravy. Když už jsem se do toho pustil, tak jsem to udělal pořádně. Komplet jsem ji rozebral, přetěsnil, měnil ložiska oleje a další věci spojené s generálkou včetně laku.
Do žádnejch "tuningovejch úprav" sem se nepouštěl - v originalitě je krása. Mám na ní naježděno už hezkejch pár tisíc a bez jakýchkoliv větších problémů. Nedávno se mi i podařilo sehnat i origo kufry Pneumant. Čím déle ji mám, tím déle si ji chci nechat, už jsme spolu lecos prožili, takže když mi vyjdou peníze a budu kupovat něco novýho, tuto MZ bych si chtěl nechat.

alezio
alezio napsal 26.05.11 v 12:25

Jsi šikula, jen tak dál

Tarzy
Tarzy napsal 25.05.11 v 21:57

Dal jsi to moc pěkně do kupy jasnejch 10b T.

Barney
Barney napsal 05.08.10 v 11:24

Moc moc pěkná

fery251
fery251 napsal 02.08.10 v 17:40

Je pěkná a to jak píšeš, že čím dýl ji máš, tím míň ji chceš prodat, tomu rozumím. Mám to stejně, taky bych chtěl něco silnějšího, ale když MZtka má to kouzlo , posílám 10 bodů

wrag
wrag napsal 08.07.10 v 13:53