renocar_unor

Yamaha XV 125 Virago (1998)

Vlastník Martínek92
Vloženo 1.5.2010
Aktualizováno 29.8.2010

nyní NA prodej!!! 773683355

Koupil jsem ji někdy začátkem srpna 09, (od té doby sem najel přes 3000km a můžu jen chválit) s větší rozetou, vrtnutými výfuky..se vším co je na fotkách, sám sem zatím nic nevykoumal.Uvažuji nižších řídítkách, ale nejspíš je budu montovat až na 535ku x).

\r
Kamkoliv jsem s touhle mrškou přijel, padaly dotazy na objem, nikdo však neřekl že je to dváca.Prostě perfektně klame tělem, řekněme že i zvukem, do jistých otáček xD.Ve městě se s ní jezdí velmi dobře, ucpaná magistrála? -no stress, nízké těžiště mě vždycky podrželo při motání se mezi auty.Na semaforech je to taky pohoda, až na to že tahle motorka má zátah až někde v půlce otáček,takže na akceleraci si počkám tak dvě vteřiny.Jednička tedy do 30km/h, dvojka do 50 táhne velmi,velmi slušně,stejně jako trojka lehce přes 70 a čtyřka do 90..pětka je pak už taková mrtvá,spíš pro pohodovou jízdu..na dálky..od 50 do 110 km/h.Víc z tohohle prdítka ždímat je škoda,protože to k ní prostě nesedí. Je lehká a každé fouknutí větru s jezdcem pak slušně zamává.Spotřeba je kolem 3,5 litru,což je celkem slušné,já tam tankuji u Omw carerru 100,mám dojem že pak se rychleji zahřívá i líp táhne.Pneumatiky jsou víc než dobré, drží perfektně,velikostně skoro odpovídají 535ce.K brzdám nemám výhrady, snad jen to že přední je naprosto fantastická.Slyšel sem od x lidí že jsou brzdy na xv125 poddimenzované, tvrdím opak.Dokonce i zadní brzda je dost razantní.jen se na ní musí prostě šlápnout.No a čas od času vyměnit destičky.Povětšinou ale brzdím motorem...

\r
Vzhled je čuprovej,až na ty zrcátka,já vím x(zadní stvětlo mi připadá taky trochu jako nárazník,ale je to původní,patří tam,tak co..Mám z ní radost..a navíc je to perfekní "kundolap" xD Prostě paráda ,od 16 sedlat takovou krásku..a navíc za málo x)

jaryk77
jaryk77 napsal 25.06.15 v 10:19 10b.

Super moto Asi před měsícem jsem se pevně rozhodl že si pořídím nějakého pěkného Choppera málo ojetého a hlavně dobře zajetého Nejlepší pro mne jako začátečníka který se nechce státi nedobrovolným dárcem orgánů spíše menší kubatury.Hledáním,šmejděním Googlováním a brouzdání internetem mne nejvíce zaujala Yamaha Virago XV 125ccm,těch 100km/hod bohatě stačí Zapleštit se dá i ve 40km/hod Představuju si že si pořídím dobře zajetého ojetého Choppera v dobrém tech stavu leštěnku s platnými doklady s platným STK min 2 roky Yamaha Virago XV 125ccm od r.v 1997 max do 30.000Kč.

Martínek92
Martínek92 napsal 07.12.10 v 10:03

proč bych si vymýšlel :) je tam prostě jiná rozeta,pastorek..nevim co ještě :) plyn nastavovat sice můžu,ale na rozjezdu to nepomůže,akorát bude pořád ve vyšších otáčkách..co se spojkou?..jezdila velmi dobře..a už je pryč ;)
jinak díky

jura-klopič
jura-klopič napsal 04.10.10 v 10:31

na 1 30 ? Na 2 50? Na 3 přes 70? tak možná tachometrovejch a to si přidáváš nebo už se to točí tolik že ten motor vynechává . a při rozjezdu jestli chceš vyletět tak si nastav plyn na trochu vyšší otáčky a se spojkou si pohraj nemůžeš ji vypálit! a pak nemusíš 2 sekundy čekat

Martic
Martic napsal 28.07.10 v 13:02

Moc pěknej profil a dobrá mašina , hodnotím desítkou.

AL-Hliník
AL-Hliník napsal 05.05.10 v 21:01