Honda VF 750C custom (1995)

Vlastník j.r.ewing
Vloženo 27.4.2010
Aktualizováno 15.10.2012

S klidným svědomím můžu napsat, že je to fakt mazec. Sportcruiser co má koule a umí zatahat za pazoury.

Nádherný čtyřválec do V s motorem z VFR. Můžu si užít pohodovou jízdu, nebo zatáhnout za heft a vyhnat čerty z výfuků. Výborná mašina s excelentním zrychlením, sílou a tahem mě dostala už po pár metrech zkušební jízdy. Devadesát koníků pod zadkem je fakt znát a přidáním plynu tu skoro 250 kg těžkou mrchu rozpohybujete jako nic.
Mé Magničce táhne na sedmnáctý rok a jen málokdo by uvěřil, že tyto nádherné a težké stroje dokážou uhánět až 230 km/hod.
O jiné motorce nyní neuvažuju, protože Magna je pro mě fenomén s tradicí a i v tak rychlé a moderní době jako je dnes, bych těžko hledal takovouhle motorku co mě uspokojí snad vším na co si vzpomenu.
Stránky Czech Magna Association:
www.magna.unas.cz

Tak Magničku jsem teď prodal. Byla to pro mě výborná spolehlivá motorka a teď čekám na můj vysněný stroj Suzuki Intruder M1800R.

vojech
vojech napsal 30.06.17 v 11:13 10b.

Ahoj krásný stroj , který je momentálně k prodeji zřejmě od nového majitele, přemýšlím o něčem takovém a rád bych věděl kdy jsi motorku prodal a v jakém stavu , promiň mi tu otázku ale než se na ní pojedu podívat rád bych o ní něco věděl.Děkuji

fery251
fery251 napsal 08.07.12 v 20:18

Krásná motorka a krásná barva. Bílá motorkám sluší , posílám 10b

j.r.ewing
j.r.ewing napsal 17.05.12 v 14:15

opravdu děkuju moc

Limitless
Limitless napsal 17.05.12 v 14:13

Nádherná vkusná stavba! Gratuluji! O síle ani nemluvě! Krásnou sezonu!

Marv1
Marv1 napsal 15.05.12 v 08:04