BMW F 650 GS Dakar (2001)

Vlastník Left
Vloženo 26.4.2010
Aktualizováno 18.11.2021

Vloženo: 11.03.2015, Uskutečněno: 11.03.2015, Zhlédnuto: 16x

Tak najíždím první testovací kilometry po dvou předešlých odpoledních(spíš motohodiny) po přestavbě. Pořídil jsem i nějakou tu fotku dokud je moto takhle "krásná" , neotlučená a čistá . Největší přínos vidím ponejvíc v úpravě podvozku. Jel jsem na hodinu na kopec nad Znojmem s hobby motokros tratí , zpočátku opatrně, co to udělá. Moto má přeci jen se vším tím harampádím na sobě určitě přes 200kg, tak jsem na muldách a vlnách v řadě za sebou najížděl nejprve opatrně, potom začal postupně zrychlovat. Ovladatelnost a chování je citelně lepší, ten pocit co byl v originále, že už podvozek přestává zvládat a jet o něco rychleji, už to nepobere je pryč. Celkově se chování na nerovnostech zklidnilo a krásně žehlí povrch. A hlavně origo podvozek vůbec nezvládne naplněné přídavné nádrže. Po nastavení podvozku to snad bude ještě lepší, peříčko to ale rozhodně není. Jen mi začal po hodině na kopci a ujetí asi 30km náhle vynechávat motor, pak zhasnul a nešel 10 min. natočit. Už jsem zvažoval odtah, ale najednou zas vše v pořádku. Asi nějaký drát v elektrice, jen nalézt který, když závada zas sama zmizela . Do sezony třeba vychytat dětské nemoci, jako neštovice a tak

Tak závada se vysvětlila - fa. Jaroš zabývající se autoelektrikou mi před zimou dělala instalaci autozásuvek a zvlášť jsem zdůrozňoval nutnost výměny poškozeného kabelu u spínačky, který mě pozlobil už v HR a provizorně jsem jej vyspravil lepící páskou. Při vyzvednutí jsem byl ujištěn, že je vyměněn. Nyní jsem zjistul, že je tam stále moje páska a po jejím sejmutí se kabel doslova rozsypal na kousky, div, že to vůbec jelo - přerušené dráty byly sotva na dotyk. Tentokrát navštívím jiného autoelektrikáře ... ...Třeba takového co odvede práci za kterou dostane zaplaceno

Left (30) napsal 12.03.2015 v 23:30

Ahoj Dalissi, jak je , sčím teď jezdíš? Abych pravdu řekl, barvu báva určil Tigr. K němu jsem si koupil zelené hadry a pak k hadrům nastříkal bavce . Jinak fotka je pořízená hodinu potom, co jsem sundal druhý pár kol - excell ráfky 21 a 18 " nazutých v Trelleborg army neboli Mitas Xt644-moc bezva a levné gumy, určitě je vyzkoušej

Daliss (24) napsal 11.03.2015 v 09:55

Tož vypadá to pěkně, jen by to asi chtělo lepší gumy než 07 na tu motokrosovku
A koukám, že ti chybí Tiger, když si dal bewko do zelena

• Vivat Czech stupid-land

Tak tu máme rok 2016. Motorku na které jsem se ledas-kde podíval, 3 roky na ní usilovně pracoval, abych co nejkvalitněji provedl úpravy jako komletní změna podvozku za plně stavitelný WP,přídavné nádrže, rallye maska,mno

Vloženo: 12.11.2016
    Uskutečněno: 12.11.2016
  • Green monster boiler

Tak nyní mohu po sezoně říct, že jsem s moto téměř dokonale spokojen. Téměř jen proto, že zlobí trip master a ložisko volnoběžky bude na výměnu, jinak si ale troufám tvrdit, že co se jednoválcových cestovních endur týče

Vloženo: 29.09.2015
    Uskutečněno: 29.09.2015