Honda CBR 125R (2006)

Vlastník grovestreet
Vloženo 25.4.2010
Aktualizováno 29.7.2010

Vloženo: 05.05.2010, Uskutečněno: 05.05.2010, Zhlédnuto: 1x

Dneska dorazili konečně nové pneumatiky, důvěřuju Japončíkům takže jsem zvolil originál rozměry, a pneu Continental ContiGO!
Původně jsem je nechtěl, a chtěl nějaky lepší, ale ideálně jsem hledal stejný na zadek i na předek, bohužel marně, ani zadní se mi nedařilo sehnat tak jsem zvolil tyto.. Uvidíme, CeBRaři co je jezdí si nestěžují, jen pry docela rychle lezou dolů, ale za tu cenu, to neřeším :)
Cca 1900 za sadu i s dopravou, pěkná cena.
Dostalo mě jen to, že jsem odpoledne jezdil s gumama na krku a hledal pneuservis (ten, kam jsem jezdil je bohužel momentálně zavřený) a nikde mi nebyli schopni sundat kola protože neměli stojany (já mam bohužel jen na enduro).
Takže jsem musel najít na internetu a obvolat pár servisů, nakonec se jeden našel, tak zítra snad na nových pneumatikách :)

• Výlet do jeskyň - Pekelné Doly

Tak jsme si s fajnovýma kamarádama udělali výlet do Pekelných Dolů, počasí moc přálo takže fajnová projížďka :) Jediný co prostě musim napsat, to je velice "příjemná" obsluha v Pekelných dolech, ti tam snad dělají za tr

Vloženo: 07.06.2010
    Uskutečněno: 06.06.2010
  • Kontrola

Řekl jsem si, že pro jistotu zkouknu jak jsou na tom ventily, zároveň jsem se aspon seznámil jak to vypadá pod kapotami :) V tomhle ohledu, zase není nad endurko :D Ventilové vůle byli OK (v tolerancích) Tak jsem se do

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.05.2010
    Uskutečněno: 19.05.2010
  • Nemyslíš zaplatíš :))

Tak jsem blízko od svýho domova narazil na tuhle zajímavou kampaň, musel sem se nad tím pousmát ale je to celkem morbidní. Je vážně důležitý si uvědomit že tu jsme jen jednou...

Vloženo: 11.05.2010
    Uskutečněno: 11.05.2010