Suzuki VZ 800 Marauder (1997)

Vlastník collombo
Vloženo 24.4.2010
Aktualizováno 23.3.2013

Po mnoha letech jsem si splnil sen.Koupit si čopříka.Je dovezen z Anglie a výkonnostně upraven.

První dojmy - Nádherné svezení

Zatím mám najeto kolem 800km.Ale dojem z jízdy je úchvatný.Ovladatelnost.síla a vzhled je super.Moto bylo upraveno v anglii firmou RRace.Leštěné písty,hlava válců a kanálky,sportovní filtry K&N.Tvrdší tlumiče,otevřené výfuky,vystužený rám.Mám od úpravy originál certifikát.Bohožel jsem se nikde nedočetl o kolik se výkon zvedl.Otevřené výfuky mají
nádherný zvuk.Podle překladu z certifikátu má zvuk jeko ,,psí ořech"(dog\'s nuts)

Měřím 190cm a vážím 117kg.tak že žádný prcek,ale motka mi sedne uplně přesne.Má rovná řidítka která jsou přesně podle mých proporcí.Můj předchůdce musel mít mé rozměry.Tak jsem měl štěstí že nemusím nic předělávat.

Na motce byla prasklá sedačka a puchýřky na nádrži,ale sedačka je již v opravě a nádrž také.

Tak již je nádrž i sedačka opravena a už si užívám nádherné j
ízdy.

Dnes mám motorku již 2sezony a sem dost spokojený.Po porovnání s kolegou,se stejným strojem,sem zjistil,že úprava motoru v Anglii,dala motoru dost kroutˇáku navíc.Tak že super síla.

Tak už je mára ve světě.PS už je na dvorku jiná.

pstros01
pstros01 napsal 23.12.12 v 20:17 10b.

Parádní vejfuky´= 1O.

dogina
dogina napsal 30.01.12 v 21:11

krásnej a suprovej stroj taky jsem spokojená

Loner-71
Loner-71 napsal 28.08.10 v 23:14

Vím o čem mluvíš. Taky jsem si splnil sen. Je to krasavice. Přeju hodně pohody na cestách sousede. 10 b.

žižala.
žižala. napsal 30.05.10 v 16:31

Jasná 10ka. Supr stroj

Tik
Tik napsal 20.05.10 v 19:50

Zajímavá úprava! Povedené to je! Tož přejem maximum pohody a spokojenost! Je to cruiser do pohody, ale síly má dost...