Yuki CSR 250 (2010)

Vlastník MCoufield
Vloženo 22.4.2010
Aktualizováno 2.5.2016

Univerzální čínský stroj, 250 ccm. Vodní chlazení a el. vstřikování.

Motorka koupena od FIRMA:Yuki Česká republika (Průhonice)

První dojmy - Spolehlivý, tichý a úsporný motor. Motorka je celkem velká a není nejlehčí, takže nevvypadá na první pohled jako "dváca". Pohodlně se na ní sedí i vyšším lidem (já 183 ccm). Dlouhé cesty se dají vydržet bez problémů (až na max. rychlost cca 110km/h).

Za rozumné peníze motorka pro každodenní použítí i na delší cesty.
Servis a náhradní díly za přijatelné ceny. Velká deviza je spotřeba - mnou dlouhodobě naměřeno cca 2,7l na 100km, což dělá z cestování přijatelnou záležitost po finanční stránce. Velmi pěkný je také dojezd na nádrž (18,5l), což představuje pěkných 650km (opravdu ověřeno). Návětěvy čerpacích stanic pak nejsou tak časté a bolestivé.

Tesi82
Tesi82 napsal 15.09.12 v 17:46

Taky se přidávám k pochvale, taky jednu mám a můžu jen potvrdit. Za bezkonkurenční peníze vcelku slušná projížďka Ať slouží

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 23.10.11 v 22:19

Nebudu se opakovat , zdravím pořáného motorkáře

cert205
cert205 napsal 03.09.11 v 19:50

vypadá fakt dobře a za ty love luxus.Máš tam 10

TheKacenka
TheKacenka napsal 01.05.11 v 20:50

Skoro to vypadá, že bychom mohli založit funclub Yuki 250 Jsem ráda, že všichni většinou píšete o spokojenosti s touhle mašinkou, protože na mě už od ledna čeká v garáži, ale pořád jsem ji moc nevyzkoušela (jen na starém letišti) - stále chybí řidičák. Zítra ale už konečně dělám závěrečky, tak snad to vyjde Každopádně přeji pohodovou sezonu a spoustu krásných zážitků

amazonka
amazonka napsal 15.04.11 v 20:37