BMW F 650 CS (2005)

Vlastník Coudak
Vloženo 12.4.2010
Aktualizováno 7.9.2015

Nádherná,zajímavá,neobvyklá,pohodlná,sem 2. majitel,původ ČR,najeto 9500km,orig.stav,ABS,xenon,vyhřejvaný hefty,bmw kufr a schránka vpředu.Barva žlutá perletˇ.

První dojmy - Nádherná, prostě BMW . Už si nevzpomínám přesně na první dojmy, ale v tý době byla pro mě TOP mašina co sem si vysnil a pak i koupil :o) A najel spoustu km a těch zážitků - prostě bomba stroječek.

BMW F 659 CS Scarver
Takže,zalíbila se mi na 1. pohled na fotkách a když sem tenhle divnej ( U.F.O. ) kus viděl na vlastní oči tak musím říct,že mě dostala.
Jen doufám,že se potvrdí to co o ni všude možně píšou a to je ,že by měla být spolehlivá,nenáročná na údržbu a je to pre velkej držák > tak uvidíme.?
Koupil jsem jí fčera v Praze na inzerát a taky sem na ni hned odjel. Lilo jako z konve a tak sem jel jen takovou pohodovku a skoro po slepu. Nejsem žádnej magor a protože byla k... zima a tma a ještě do toho nechutně chcalo celou cestu až do Pardubic.
Byl sem nucen dělat zastávky na ohřátí a vylití vody z oděvu.
Co se týče jednobuchu tak je to v pohodě ve srovnání s ostrým motardem. Jede se na tom pohodlně bez větších vybrací a člověk není nucenej pořád vrkat jako na něčem opravdu nadrčeným.
Po ujetí těch zhruba sta kilometrů z Prahy domů byl a je můj dojem,že je to velice pohodlnej a dobře ovladatelnej stroj.
Takže až bude převod hotový a bude hezký počasí > tím myslím teplo a hlavně sucho něco sem ještě dopíšu...
... je konec sezony 2011 a Scarver má již něco málo přes 23000 km a já jsem pořád spokojenej. I jsem pořídil laděný vyfuk BARRACUDA, ale bohužel to byla cesta zpět.
Výkon se posunul hodně nahoru a musel jsem často řadit, pač dole to nechtělo moc jet. Navíc ten řev co se z tý roury linul obtěžoval fšecky okolo a mě taky. V otevřený kra-
jině to ještě docela šlo, ale jak člověk vlítnul někam mezi baráky bylo to na vymlácení okeních tabulek.
Přeci jenom motka vypadala jako dospělá a zhubnula o nějaké to kilo oproti orig. železu. Po cca hodině jízdy jsem byl rád, že mi kamoš věnoval špumty do uší.
Takže ladˇák leží v garáži a na moto sem dal opět origo.
Vlastně Scarver postrádá vše kvůli čemu jsem si ho kupoval s víše jmenovaným ladˇákem :o(
Tak už dělá radost někomu jinýmu, budu na ni vzpomínat jenom v dobrým.

BoBo1
BoBo1 napsal 17.10.15 v 15:31 10b.

UFO je fajn

Viki01
Viki01 napsal 04.10.15 v 11:57 10b.

moc pěkná

Labus
Labus napsal 08.09.15 v 17:55 10b.

ta barva je prostě nádherná, ale to i zbytek motorky

opravdu nejkrásnější UFO 10b

Coudak
Coudak napsal 18.06.15 v 11:33

A po převatování ladˇáku a přidání nějaký tý přepážky u pana Creptuse to docela šlo.
Po cca 1000 km co jsem chtěl jet do zahraničí jsem narouboval zpět origo a ten tam zůstal do dnes.
Ladˇák leží v garaži v krabici.

Mario81
Mario81 napsal 14.09.14 v 22:27 10b.