Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Pacous
Vloženo 12.4.2010
Aktualizováno 29.4.2016

Moje druhá motorka po stroji Yamaha XJ 600 S.

První dojmy - Řekl bych, že je to rozumný kompromis mezi motorkou vhodnou na cesty po Evropě, ježděním ve městě a užíváním si na okreskách. V nízkých otáčkách hodná, ale pokud se trochu točí, tahá nádherně.

Na motorce jsem zatím ujel asi jen 100km, takže nedokážu úplně hodnotit. Když ji srovnám s Banditem 1250, tak mi přijde Honda taková "hodnější". V nízkých otáčkách (cca do 3500) je klidnější než Bandit, který svůj výkon dává najevo už od volnoběhu. Nicméně jakmile se CBFko přehoupne přes 3000 otáček, je výkon znát víc a více. Rovněž mi Honda přišla znatelně lehčí při manipulaci na místě a při pomalém popojíždění (přitom je rozdíl v hmotnosti minimální).

Po prvních stovkách kilometrů jsem narazil na asi jediný nedostatek - trošku tvrdší sedlo, ve srovnání s předchozím XJ. Takže následovala úprava sedla. Podívejte na fotku...

C.B.R
C.B.R napsal 30.01.12 v 20:09

10b moc pěkná moto

Medik
Medik napsal 08.11.10 v 08:50

Kráááásný kousek. Normálně jsem se až zarazil. Nebýt těch padáků, tak bych se i spletl :D A moooc fajne sedlo!!!
Jen s těma vejfukama musíme něco udělat :( Mám to jako závazek do příštího roku :D
Tak se měj a fajne poježdění

Jízda
Jízda napsal 28.08.10 v 12:49

neméně krásná za mě 10 b a bez kolizí svádí to

Bob650
Bob650 napsal 11.07.10 v 18:58

povinně 10b

Pacous
Pacous napsal 23.04.10 v 15:26

Díky, díky! Máme za sebou cca 300km a jsem nadšen čím dál tím víc. Byla to skvělá koupě!