Suzuki DR 750 Big (1988)

Vlastník reno84
Vloženo 10.4.2010
Aktualizováno 3.5.2010

Prodal jsem báwo abych si pořídil přesně tenhle stroj.Rozhodnuto bylo od začátku,jiná volba nebyla možná.

Očekávané se splnilo v dobrém i ve zlém přesně jak sem si myslel,prostě věděl sem co chci a získal to.
Motorově velký jednoválec který samozřejmě nemá rád podtáčení ale dokáže se srovnat s o trochu nižší hladinou než například moje předchozí efko a i celkově má větší otáčkový rozsah při (podle mě) přijatelnějších vibracích.To by se asi dalo přisuzovat kromě jiného i trochu vyšší hmotnosti.
Podvozek i při svém stáří odvádí ještě stále přijatelnou práci a co bylo pro mě velkým lákadlem-celková velikost,nejsem zrovna dlouhán ale mám rád pohled na svět z nadhledu.
Brzdy brzdí a to je asi nejvýstižnější popis.S bubnem vzadu se dá v kombinaci s brzdným účinkem motoru docela dobře zablbnout a s předním kotoučem se toho ubrzdí taky ještě vcelku něco(s rezervou).
Na cestování by se asi sneslo nějaké lepší křesílko ale nejsem náročný takže postačuje co je.To samé musím říct na ochranu před větrem-vzhledem k cestovní rychlosti nemyslím že je třeba něco zásadně řešit a na ty chvilkové výpadky mozku se prostě stačí pořádně držet řidítek.
Ocenuji velkou nádrž a nízkou spotřebu a celkovou jednoduchost

lubin1281
lubin1281 napsal 10.04.16 v 11:54 10b.

Kacess
Kacess napsal 06.06.13 v 16:06 10b.

Krásně udělaná motorka, i ta barva je výborná! prostě skvělé

Hadiprd
Hadiprd napsal 09.06.11 v 12:26

Moc pěknej Big, ta koncovka je brutální, to je díra jak do.. sněhu

reno84
reno84 napsal 20.07.10 v 19:44

dík chlapci

petr_guss
petr_guss napsal 29.05.10 v 06:43

no pěkná mášenka, barva je výborná, jen mi tam teda chybí přední blatník (ten já bych postrádal), jinak luxusní BIG. doufám, že to někdy vyjde a dáme pár kiláků abych se pokochal naživo...