KTM 950 Supermoto (2007)

Vlastník kazan85
Vloženo 8.4.2010
Aktualizováno 29.5.2012

Palba v zatackach je to moc navykove

Akrapovice. Kopec doplnkov

Plexi, Kufor, Padaky

Navykova motorka ktora je ako droga!!! Ktora je dostupna volne na trhu a legalna

Na lepsie vyvazenej moto co sa tyka pomer vykon, hmotnost, ovladatelnost som nesedel. Je to brutal vozenie. Clovek ma pocit ako by sa vozil na bycikli, a na o dost lahsej moto ako v skutocnoti je. Oproti novsim modelom so striekackou je karburator pocitovo ovela ostrejsi. Brutal nastup vykonu uz od spodku, velmi silny stred otacok. Neskutocne silne brzdy ovladatelne jednym prstom, dobra citlivost pri davkovani. Kto nevyskusal musi vyskusat. Brutal zvuk s Akrapovicmi. Ma aj cestovne ambicie V Alpach sa citi ako ryba vo vode, vsade tam kde su klukate cesty. Prejdene Alpy, Dolomity, Chorvatsko, Slovinsko, nikdy ma nikde nenechala, Spolahliva.
Dialnice da sa ist na nej chvilkovo 200 ale uz moc fuka. Po doplneni veterneho stitu idealna cestovna rychlost 140km. Po zalahnuti na tankvak aj 180, ale potom je velky aerodynamicky hluk a boli chrbat po dlhej jazde. Spotreba tak od 6 do 10l podla sposobu jazdy. Na dialnici pri 160, dojazd kludne 220km. Klukate cesty dojazd 260km.

Orange Enjoy

Aless87
Aless87 napsal 16.01.11 v 22:18

Zdravém...sháním KTM 950 SM že si ji koupím..nevíš o někom kdo prodává? Můj email: ales.nov@seznam.cz
Díky

ktm950sm