Yamaha XVS 1100 DragStar (2005)

Vlastník John72
Vloženo 5.4.2010
Aktualizováno 25.7.2013

Novej mazel, přítelkyně nadšená nebyla a není, prý se ke mě ještě nehodí:). Ale kdyby chápala jaký to je pocit když vám zabere pod prdelí, tak by mluvila jinak.

První dojmy - Super :)

Mám ji od konce loňské sezony. Moc jsem toho s ní ještě nenajezdil. Taky není moc času. Na první delší výlet se chystám letos s kamarády z C-16. Je to nenáročný stroj na údržbu. Letos provedena výměna brdových hadiček za pancéřovky. Ještě uvažuji o výměně řidítek, ale ještě netuším jaké. Nemám rád přeplácané stroje, tak to chci pořádně promyslet. Výfuky mám Kobry, luxusní zvuk :D. Sedla jsou od Mustangu. Při koupi chyběla opěrka spolujezdce, tak jsem si ji letos nechal udělat na zakázku. Sice vypadá jako originál, ale není, je přesně podle mých představ co se rozměrů a designu týká, žádné zvlášnosti na ní nehledejte, jen jsem si přál mít ji co nejpodobnější mustangům, tak se to snad vyvedlo?. Tak jsem doplnil pár fotek pro letošní sezonu.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 25.07.13 v 12:00 10b.

suprovej Dragouš gratulejšn

žižala.
žižala. napsal 24.08.10 v 21:17

Parádní kousek 10b.

cert.stary
cert.stary napsal 19.07.10 v 07:36

...neboj blondýna si zvykne .. .. ...no ale ty KOBRY ti protáhla řádně ...hezký moto ...jasně že je to za 10 b...

Misak13
Misak13 napsal 15.04.10 v 15:45

Ten cernenej m,otor je luxusni. Uvazuju o tom uz pekne dlouho hodit draga celekho do cerneho matu. A jak to tak sleduju u tebe zacinam shanet dily

istonbike
istonbike napsal 13.04.10 v 16:27

V té černo-stříbrné kombinaci je tahle "DračíHvězda" opravdu nádherná za 10b pohodu v supr sedle a slunce nad hlavou na všech "SixtySix"