Yuki Sport 125 (2004)

Vlastník pavelwawrosz
Vloženo 1.4.2010
Aktualizováno 2.5.2015

super motorka zastim spolehliva chova se skvele doporucuji zacatecnikum

První dojmy - Byl to dobrý stroj vzhledem k tomu jak vypadal trh v roce 2009 kde bylo ve 4 taktech na výběr jen z cbr od hondy ybr od yamahy

Když jsem na tuhle motorku sednul poprvé, byl to celkem šok. Hned po nastartování se objeví mírné vibrace, které po přidání plynu zesílí. Ovšem jak se zjistilo, není problém si na ně zvyknout a po zajetí se motorka i trochu zklidní. Mám 190cm a jsem na ni tak akorát. Co se týče posedu za řidítky, člověk sedí vzpřímeně, nikoli jak na supersportu. Je to dobrá cestovní pozice ve které lze vydržet i několik hodin bez problémů. Motor je také spíše cestovní a nemá rád hrubé přetáčení (přeci jen OHV), které je stejně k ničemu (viz graf výkonu). Já osobně motor vytáčím do 7000 až 7500ot/min. Vyšší otáčky se dají využít při předjíždění když není čas přeřadit. Maximální rychlost je asi 110km/h, cestovní 80-90km/h. V kopcích je potřeba zavčas řadit, protože pod 5000ot/min motor uvadá.

Řazení je přesné, jen se musí podřazovat zavčas, protože jinak dochází k jakému si zaseknutí řazení-např. když chcete na místě dát z5 za 1. Rám je pevný a nepodařilo se mi ho rozvlnit. Přední vidlice je měkká, snad by to spravil hustší olej. Na zadních pružících jednotkách se dá měnit předpětí pružin a to v 5-ti polohách. Já mám nastavený střed, motorka se chová nejlíp. Dá se jet v docela slušných náklonech a to i s originálníma pneumatikami. Jen rozměr 18 palců se mi zdá zbytečně velký. Motorka snese i polní či lesní cestu bez obtíží. Přední brzda je dost ostrá a stačí poměrně malá ovládací síla na prudké brzdění. Zadní bubnovka skoro nebrzdí, ale když se chce tak jde všechno.

Dojezd od plné nádrže do rezervy je kolem 400km, celkový dojezd jsem nezkoušel. V zrcátkách toho člověk moc nevidí a když ano tak roztřeseně. Jízda je lehká a motorka se nádherně ovládá. Přehnaný nálet do zatáčky se dá ještě zkorigovat, což je výhoda. Nejlíp se jede v táhlých pomalejších zatáčkách kde se projeví její dobré jízdní vlastnosti a neprojeví se výkonnostní handicap. Za ty peníze je to dobrá motorka, která vypadá dospělejší než ve skutečnosti je
prevzato od motorkare Tomase jelikoz si myslim ze lepe popsat
jizdni vlasnosti teto motorky nelze

1.5 prodána novému majiteli

pavelwawrosz
pavelwawrosz napsal 11.02.12 v 23:04

jj jezdi až na par vad na krase jezdi perfektne ted se v ni budu hrabat jelikož mi v pruběhu sezony odesel elektrostarter :( a možna se pokusim poladit karbec at to kapku vic tahne

Pavčo.
Pavčo. napsal 20.11.11 v 11:02

zdar bikere, tka jak vypada Yukina? jezdí ještě nebo jak tos ní vypadá, jsem zvědavyý na jeji život v tvojich rukach

Guitarista
Guitarista napsal 28.04.10 v 16:03

Možná bys mohl napsat nějakou svou "recenzi a zkušenosti" než ji od někoho kopírovat stylem Ctrl-C ; Ctrl-V. Motorka super, o tom žádná.

Pavčo.
Pavčo. napsal 09.04.10 v 15:45

at to lita chlape... však sem se o ni taky staral...

Martic
Martic napsal 07.04.10 v 15:45

Pěkně sepsáno . Ať ti krásně lítá chlape .