Aprilia SL 1000 Falco (2000)

Vlastník Igor
Vloženo 3.4.2005
Aktualizováno 3.4.2005

Tak na tomhle jezdím teď. Je to opravdu paráda. Doufám, že mi to nadšení ještě dlouho vydrží, protože už nevím co jiné(lepší) se dá koupit. Mám tam dva Vipery, je přečipovaná a když se to nastartuje... To určitě pozná každý kdo ji jednou slyšel:o)))

Cesty: Na srazy sem zatím moc neměl čas, loni sem byl poprvé v Nikolčicích a bylo to super, letos jedu zas a vyberu ještě nějaký další(mezi brigádama). Jinak sem jezdíval na Streetfighter Day, tak čekám co kluci vymyslí jako náhradu. Jinak jezdím spíš u nás po okolí a chystám se letos na okruh:o)))

zdenofido
zdenofido napsal 21.11.07 v 13:20

Cao až se mu čes rozbliká ať mačká světelnou houkačku, to ty hodiny začnou naskakovat. Cao

napsal 26.10.07 v 14:48

Zdarex. Twin je twin!

napsal 19.03.06 v 20:26

čus chlape.Kámoš si koupil stejný Falco a nemůže přijít na to,jak nastavit a pak uložit hodiny.Prý se mu to vždy podaří rozblikat ale už s tím pak dál nehne.Můžeš mi prosím poradit?Díky

napsal 03.04.05 v 19:21

Falco? To je ten letajici pes z Nekonecneho pribehu, ze jo? Pekna sice mam radsi nahace, ale je fakt v pohode. Smim se zeptat na kolik te vysla?A tu suzu prodavas za kolik? Jen tak informativne...At ti to jezdi!