Yamaha FJ 1200 (1988)

Vlastník Ffabio
Vloženo 27.3.2010
Aktualizováno 2.5.2010

Starší dáma v letech.Tak bych nazval mojí moto.Výborný motor a pěkně si brumlá.Jízda na ní je super zážitek.Výkon plně dostačující,Možná je ho až moc,ale už tam je tak jedině dobře.

Tak jsem se konečně dostal do rodiny motorkářů.Moto mám pár dnů,takže zkušenosti žádné.Zatím najeto 70km a jsem v naprostým úžasu jak motorka jede.Je to moje první velká motorka,takže jsem z toho vyjevenej.Zároveň mám obrovský respekt i malinko ,,bojím bojím".Pomalu se budu s ní učit jezdit.Pěkně jako v autoškole.

Mám další zkušenosti.Najeto cca 300km a je to naprostá bomba.Těším se na jízdu s ní,jenže počasí mi to nepřeje.Chčije a chčije.
Začal jsem jí dávat zase do stavu jak má být.Přední blatník je opravenej a nastříkanej ve stejné barvě jako moto.Klín pod motor mám,ale je polámanej tak si budu hrát at ho brzo nandám.Foto dodám.Na motoru co jsou leštěné části byly škrábance.Už jsou odstraněny a bleští se jak psí kulky.
Docela se peru s váhou.Za jízdy to je v pohodě,ale při zastavování kličkuju jak střelenej zajíc.Ťapkám nožičkama jak díťátko při chůzi.
Jinak je nádhera s ní jezdit a předjíždět.Ten odpich je prostě famózní.Jízda na pohodu je ještě lepší, jen tak si brumlá.Posaz je taky dobrý,příjemný na cesování a po zalehnutí pěkně ,,sportovněji\'\'.Samozdřejmně s mírou.

Už mám nalítáno kolem 800km a jsem velmi spokojenej.Asi sem se zase zamiloval.Myslím na ní ve dne v noci a hned jak můžu uteču se svízt.Je to prostě droga.
Dneska jsem zkoušel jezdit na spotřebu.Jízda byla poměrně svižná,ale bez zbytečného vytáčení.Na rovinkách max 130km/h a jinak co dovolil provoz.Vyšla mi spotřeba velmi slušná 6,11 litru na 100km.Což si myslím,že je velmi dobré.Dosavadní tankování mi vycházelo tak kolem 8,5 L/100km.

Hrobař75
Hrobař75 napsal 02.03.12 v 22:25

Dokonalá 10b.

čert.
čert. napsal 07.07.10 v 17:55

vítám tě do rodiny mastodontů a ať fj slouží

majkys
majkys napsal 23.05.10 v 08:00

Dobrá volba, hezky o fjčce píšeš, jako každá těžká máša vyžaduje při pomalé jízdě více držet na spojce. Přeju Ti jen prima zážitky z jízd a vždy bezpečně zase dom Za 10 Majk

Hunter
Hunter napsal 10.05.10 v 20:35

Zdravím tě do rodiny FJčkářů.Máš ji moc pěknou.Přeji Ti ať ji dotáhneš do origoš stavu jak si přeješ.Mám ji také origo kromě barvy a to není má práce, už jsem ji tak koupil, ale líbí se mi. Tak hlavně opatrně ať se vždycky bezpečně vrátíš zpět. Hezkou sezonu 2010

Milan-Fzs1000
Milan-Fzs1000 napsal 23.04.10 v 14:22

FJ je dobrý cesták budeš spokojen.