Suzuki GSX-R 1000 (2002)

Vlastník meerecheck
Vloženo 22.3.2010
Aktualizováno 18.5.2020

Co vic napsat :) Tento model jsem shanel celkem dlouho, tak jsem se konecne dockal. Zadek je o dost vys, nez na K1, slibuji si jeste lepsi ovladalnost.

První dojmy - Prvni dojmy ? U GSXR ? :D

Zatim jsem na ni jel 50m kolem garaze, pocasi stale nepreje. Jinak vse pripraveno, motorka kompletne rozebrana, vycistena, konektory vycisteny, slozena dohromady.
Olej samozrejme Motul 300V, pryze Diablo Supercorsa SC2, predni desky Brembo Racing smes SC, vzduchac BMC, samozrejme vyfuk a ted bude delat jen radost :)

Motorka funguje jak by si jen clovek mohl prat, proste jen leju benzin, zkontroluji olej a frcim co to da :) Podvozek parada, brzdy tez ( ale muze to by i lepsi, takze dalsi upgrade prijde ), Brembo desky proste funguji. Provedl jsem "otevreni" odstranenim TRE a jeste neco malo v sobe opravdu skryvala :) Spotreba prumer cca 8,5 i vic, ve 2 pri kochani krajinou ( do 6000 otacek ) 6,5, ale to je jen pro zajimavost, je mi to fuk, hlavne, ze to poradne jede.

Tak konecne jsem se s tim dostal letos prvne na autodrom v Moste, gumy parada, brzdy fajn a vysledek je cas 1:53.0 :)

Mame konec dubna a teprve pred 14 dny probehla priprava na sezonu :) 20. dubna jsem se byl rozhybat s novou kombinezou na autodromu, cas standartni, coz po zime neni tak hrozny, snad se konecne dostanu niz a niz, mam na to celou sezonu :)
Pro letosni rok 2012 úpravy žádné, jen údržba viz deník, ono taky proc menit neco, co skvele funguje, po prvni vyjizdce jsem se smal jako decko a o tom to je :)
Právě zkouším Metzeler Racetec K3, tak mi držte palce, rozdíl proti SC2 je bohužel znát víc, než jsem čekal.
Odvolavam, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slibil. Racetec K3 hodnotim teda hodne moc dobre, po 40 kolech na autodromu a par set km jsem zjistil ze to lepi vsude, predni kolo dava podobne informace jako zavodni SC2, pevne rizeni, zadek sice sem tam odcestuje kousicek bokem, ale stejne porad full gas a jedeme dal :)

Mame rok 2020 a porad to jezdi :D
Pro letosek nove kotouce a desky Brembo, poprve v zivote nova sada gum. Obuto do Diablo Supercorsa V2 SP.

O.X.H.
O.X.H. napsal 18.11.12 v 19:14 10b.

Zdar Mosťáku. Pěkná mašina, jen co je pravda. 10b

Kovi
Kovi napsal 29.07.12 v 15:21

jak říkáš s touto motorkou proháním i novější litry,hlavně ty od Hondy

cat-nikita
cat-nikita napsal 12.06.12 v 15:07

No je vidět, že v Mostě jsi jako doma
A taky motorku moc nestíhám mýt

Jarda89
Jarda89 napsal 06.04.12 v 23:07

Krásná Suzanka, taky bych chtěl někdy okusit GSX-R 1000 power! A v Mostě si to pěkně dáváš, napoprvý parádní čas, taky se tam chystám letos, ale budu spoky s o 15 vteřin horším.

TangoLima
TangoLima napsal 06.12.11 v 10:17