Yamaha YZF-R6 (2001)

Vlastník chAZz^
Vloženo 20.3.2010
Aktualizováno 22.8.2012

21.8.2012 Prodaná :o) -Přidávám video-Splnil se mi sen o velké motorce a doufám, že i bezporuchové. R6 Krásná, lehce ovladatelná, ale také divoká

Něco o moto:
Motor Kapalinou chlazený, řadový čtyřdobýctyřválec
Rozvod DOHC
Objem 600 ccm
Výkon 25 kw v TP ;) jinak cca 90kw :)
Krouťák 68.1 NM při 11 500 ot/min
Převodovka šestistupňová
Rám Deltabox 2, páteřový
Brzy (přední/zadní) dvojkotoučová čtyřpístková 295 mm / jednoduchá kotoučová 220mm
Rozměry moto 2075 x 690 x 1105 mm
Hmotnost 167,5 kg
Maximální rychlost 250+ km/h
Objem palivová nádrže 17 litrů

Mé zkušenosti:
2010 - Chtěl jsem původně Hondu 929rr, ale nelituji, že jsem si pořídil 600 ccm.
Jede dobře, Do zatáček padá sama Působí strašně lehkým dojmem , prostě R6.
Musím říct že do Města určitě neni, nástup výkonu je dost razantní. Jinak jízní vlastnosti, převodovka i krouťák v pořádku (v ohledu na 600ccm) .
Chválím jízdu ve tmě pěkně svítí na cestu a zadu moderní LED-diody. Ještě bych zapoměl pochválit suprové těžiště )

2011- Tak včera (2.3.) Sem po zimním spánku poprvé nastartoval. Chvilku se nechala přemlouvat, ale pak chytla bez sebemenších problémů, je to krása slyšet jí vrčet po dlouhé době a projet se alespoň ten 1 km. Chystáme se na technickou, takže zbývá už jen vyměnit brzdovku (ostatní sem už udělal před zimním spánkem), naleštit a čekat na lepší počasí :). Můj cíl- Odmaturovat :D a rád bych se podíval do Alp, ale to ještě musím vydělat nějakou tu korunu.

Další moje vysněná moto je Honda CBR 954, nebo 1000 Fireblade ;)

6.11. Vypadá to, že si moto ještě nějakou dobu nechám, takže je potřeba pořídit nějaké nové pneu (přemýšlím o slickach, tak uvidím) a před úplným zazimováním O5 výměna oleje a brzdovky.

4.3.012
Tak letošní 2. projížďka. Sice je ještě zima, ale když se člověk teple obleče a na silnicích dává pozor na díry, štěrk a v neposlední řadě taky klacíků v zatáčkách z upravovaní stromů kolem silnice (klasika cz silnic po zimě- dobitý jak cikánský hračky ) tak se to dá + přidávám video - jo bohužel pořád sem si nepořídil laďák a asi jej už nepořídím, protože ji budu zanedlouho prodáva t :- ( ) tak zvuk je takový jaký je (neni špatný- ve vyšších otáčkách se taky trochu ozve ) .

a ještě jedno video (motorka se může zdát, že poskakuje, dal jsem vyhladit klepání kamery přes youtube :o )

21.8.2012 PRODÁNO s těžkým srcem ://

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 16.06.14 v 13:28 10b.

Dzunker
Dzunker napsal 22.12.11 v 13:27