Ducati Multistrada 1000 (2003)

Vlastník rockparadise
Vloženo 20.3.2010
Aktualizováno 14.10.2016

Láska na první pohled...teda spíš poslech když ji miluješ...není co řešit

První dojmy - To je sílá... Opravdová lokomotiva plná emocí. Neumím si představit lepší motorku v pocitu syrovosti řízení, uvolněného posedu a neskutečných emocí toho motoru...

Důvod ke koupi motocyklu nastal po prodeji Monstra S2R .
Nastalo dilema. Pořídit cestovní stroj pro dvě osoby, ale nejlépe upustit co nejmíň z požitku jízdy. Nabízelo se mi po přečtení recenzí pár favoritů s nichž nejlépe vyšel Suzuki V-strom 650. Rozhodl jsem se proto pro zapůjčení tohoto motocyklu na dobu jedné projíždky. Bylo to pro mě velké zklamání protože se potvrdilo sice , že se jedná o vynikající stroj na cestování, ale zároveň zde chyběly ty znaky které jsem na Monstru miloval - emoce !!! Lineární zátah motoru na jakoukoliv rychlost stejně jako dokonalé krytí před větrem mě hodně zklamaly. Ano, idealní pro cestování...akorat teda ne pro to moje cestování

K motorce asi tolik, že má najeté pouze 3 sezony a hlavně teda ma ty celosvody i s výfukama od arrow Láska na první poslech
K motorce mám tankvak Bagster a plánuji ještě zadní kufr. Zatim sem najel asi jen 300km tak říkám, že ikdyž je to vyšší něž Monster je to stejně dobře ovladatelné a přehledné...

jo a ty emoce !!!

31.5.2010

dokoupený kufr,opěrka i nosič (Givi) plní dokonale funkci a přítelkyně mě moc pochvaluje a teď si jízdu užívá taky Kufr jsem koupil starší za 1600kč (46L) a není rozdílů mezi novým a jetým...jen pár škrábanců,ale zato je ušetřeno

1.6.2011

po zimě dolakováno, barva bílá perleť a velmi tmavě hnědá perleť (vybrala přítelkyně) celek působí velmi hezky dle mého názoru, polepy pod lakem.
dokoupeny kufry (taky lakováno)
ještě dorazí černé přední plexi a zadní karbonový blatník
tento měsíc ještě výměna spojky (koš i lamely) a časem ji snad ukážu světu nějakým jiným krytem a přítlačákem.

6.7.2011

po dovolené v alpach mohu říci, že měnit ji jen tak nebudu.
v pohodě zvládla 4 zavazadla(3 kufry a velký tankback) a dva lidi. bál jsem se toho co to udělá s výkonem ale naprosto v pohodě i v težšších místech a passech v italii a rakousku.
spotřeba na 2.200km dlouhé cestě s plným naložením a horskými cestami je 5,6L masakr !!!nehonil jsem to,ale taky netrápil podtočený motor.

hovad
hovad napsal 01.05.16 v 12:08 10b.

Zdarec nemá někdo nahodou levou boční kapotu to překrytí baterky při poslední projíždce sem ji špatně upevnil a uletla už jsem ji nenašel nebo neznáte někoho kdo ji muže prodávat díky moc

hovad
hovad napsal 02.05.14 v 15:41

zdarec scháním multistradu neznáte někoho kdo prodává děkuji

maryXR
maryXR napsal 09.02.12 v 18:46

Krásná úprava ,ať pořád stále dobře DUCá

Dukno
Dukno napsal 19.01.12 v 09:06

Moc pěkná,má oblíbená kombinace ,musíme spáchat nějakou společnou vyjížďku,byla by to zajímavá sestava)))

Evuška
Evuška napsal 21.11.11 v 19:46