BMW F 650 GS Dakar (2001)

Vlastník 0x1d2
Vloženo 15.3.2010
Aktualizováno 19.12.2011

Splnil jsem si z počátku nesplnitelný sen v podobě neskutečně dokonalého endura..BMW 4ever :) > dělala MI radost sezonu A PŮL... TEĎ JI dělá někomu jinému:)

Když jsem si ji přivezl... Při koupi jsem do ni byl tak zahleděnej, že jsem nějak neřešil nasračku sjetý desky předek zadek, olej a filtr černý jak asfalt, vidle co tekly jak Nijagáry a řetěz vytahanej jako kšandu...Byl jsem do ni zamilovanej a už jsem ji chtěl mit v garáži. :-/ Proto jsem si připravil (táta mi pomohl) almužničku a vydal se do 2B-moto v Trutnově, kde ji hodili do cajku.. No problemo a velice doporučuju..! přístup, jednání, ceny.. bomba. :)

První dojmy: Krása střídá nádheru... :) LEtos jsem najel přes 6 000km. a Spokojenost. Tahle motorka se ničeho nelekne.. Terén,silnice.. všechno ji baví..

Ten pravej požitek... je prostě zátah jednoválce, a na Rotax nezvykle pohodlnej a plynulej chod... řadí bez problému.. rozdovoďák sice slyšet je, ale že by to byl nějakej extra šicí stroj se říct nedá..

Spotřeba.. Nedostal jsem se na tu neustále předhazovanou spotřebu 4 litry... :-/ nemyslim si že by to bylo tim, že jsi rvu, ale standart se u mě pohybuje okolo 4.5 l/100km.
Musim zaklepat, ale s klidnym svědomím píšu.. Nežere olej.. Tak doufám že to ještě Nějakou ty výměnu zůstane.:)

Teď šlape jako hodinky... Asi si ji nechám hooodně dlouho :))

Vize a plány v čase blízkém... Jednak to bude asi lak.. chci bílou perleť,polepy(origo), přídavný světla, ALU kufry. :))) , zásuvku 12v a v neposlední řadě laďáček.. :) a dál a dál a dál.. strejda od Touratechu by toho nadělil habaděěěj. ) ale když nejsou.. tak snad někdy budou :D ... a až budou.. bude i moje bramborka jako modelka vystrojená..

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 09.02.11 v 07:53

Krásný fotky i stroj, tak ať ti to lítá bez nehod 10b

Sinfected
Sinfected napsal 07.02.11 v 21:36

Toho psa nesmíš vozit, nedosáhne na stupačky ;o) Krásná motorka!

MasikSV
MasikSV napsal 03.02.11 v 22:56

motorka je to parádní. a profilovka se Zuzkou a Janou taky nic nezkazí.

3fly
3fly napsal 04.01.11 v 19:17