Babetta 210 (1998)

Vlastník macbet
Vloženo 7.3.2010
Aktualizováno 6.12.2010

Jedná se o jednu z posledních Babett, co se vyrobily. Tato barva je občas k vidění. V den, co jsem ji dovezl domů, měla naběháno 451km.

Spolehlivá, na svůj objem docela svižná, nenáročná a bezproblémová.

Díky Babetty moji tchýně, kterou jsem ji pořidil na Vánoce 2009, jsem se seznámil s těmito stroji. Docela mě zaujalo to, že člověk nemusí moc investovat a projede se za pár korun. Babettu jsem koupil po důchodci, který s ní jezdil z jedné vesničky do Poděbrad na nákupy a to velmi sporadicky (pouze v létě).
Pouze jsem na stroji provedl nejnutnější udržbu, ošetřil plasty, vyměnil napínak řetězu, chystám se na svíčku (preventivně), vyměnil šlapky, které byly orezlé a vyleštil chromy. Rád bych na ni projel okolí našeho města, které ještě nemám zmapované.

Do budoucna zvažuji:
- vyměnu ráfku za paprskové, pokud je časem seženu, tolik Babett je nemělo a nové se již nedají sehnat
- montáž směrovek, pro které ma Babetta přípravu
- montáž origo klaksonu, pro který má Babetta přípravu

Nicméně jako u všech svých motocyklů bude vždy v původním stavu a udržovaná pro případ budoucího veterána.

macbet
macbet napsal 03.04.17 v 21:55

Diky za komentare. Babetta je v original stavu, neni to renovace. MAm ji uskladnenou mimo domov, kdyz se podari stitek vyfotit, vystavim.

Dejv_Fichtlař
Dejv_Fichtlař napsal 26.02.17 v 21:01 8b.

Fakt pěkná bábá a mohu poprosit´o fotku štítku na báběnce?

calex
calex napsal 31.12.16 v 11:38 10b.

Pěkně udělaná GO, určitě na tom bylo hodně práce...!?!

kokoska50
kokoska50 napsal 27.05.14 v 17:51

MimoCZ
MimoCZ napsal 20.10.11 v 19:41

Paradni kousek, vypada uzasne.