Cagiva Gran Canyon 900 (1999)

Vlastník Anti
Vloženo 7.3.2010
Aktualizováno 7.3.2010

Přeskok do vyšší třídy,ještě jsem nebyl připraven,ale i tak moc hezká vzpomínka.Dnes bych už neprodal.

Po lehkém enduru jsem zatoužil po něčem cestovnějším.Krátké svezení rozhodlo.Cesta domů po vlastní ose bylo "okořeněna" když mě zezadu lehce nabrala moje přítelkyně mým vlastním autem.Naštěstí nic vážného.\r
Domů se jelo po dálnici,a tam ukázal Gran svoje silné stránky.Naprosto stabilní,silný a pohodlný cesťák,hltat kilometry byla radost.Domů jsem přijel plný emocí.\r
Bohužel šlo i o emoce nepříliš pozitivní.První rozladění bylo u pumpy.Nebyl problém při středním tempu jezdit kolem 7,5l/100Km,což se mi moc nelíbilo.Během cesty přišel i šok v podobě chcípnutí motoru v koloně a nemožnosti nastartování.Po schládnutí motoru naskočila jakoby nic.Další rozčarování mě čekalo při pokusu o lehčí "offroad" v podobě polní cesty.V terénu to bylo těžká neohrabaná mrcha.\r
Po lehkém a úsporném enduru to byla rána.Byl jsem natolik rozčarován,že jsem asi po dvou měsících motorku vyměnil za další KLR.Dnes s odstupem času vím,že to byla chyba.Stačilo si ji trochu déle nechat a zvyknout si.

harly27
harly27 napsal 21.08.11 v 10:54

jj je to moje 12 motorka a prvni pocity byly jako tvojerikal jsem si co jsem to koupil...ale po 3-4tis jsem ji prisel na chut a mam jen slova chcvaly...jen sehnat dily,to byva nekdy orisek

zikky
zikky napsal 08.03.10 v 12:24