ČZ 175/487 (1985)

Vlastník Kubrt39
Vloženo 6.3.2010
Aktualizováno 27.6.2012

Čezeta zakoupena na začátku léta 2009.V tomto létě sem už stihl najet pouhých 500 km díky zadření a dalším problémům.Po výbrusu sme se spolu vcelku prali ale nyní už si zcela rozumíme

Hned po výbrusu se začla sypat klika.Jelikož mě chyběli tyto zkušenosti tak sem ji nenechal udelat rovnou s výbrusem a cca po 300km byla tedy na řadě klika.Po klice odešlo dobíjení a tudíž nepříjemné tlačení přes půlku Hradce Králové domů a to nejednou.Takže během asi 1000km problému až nad hlavu,ale v létě 2010 svoje služby osvědčila na menší dovolené přes Jeseníky,okolí Bystřice pod Hostýnem(poblíž Olomouce),Vysočiny a častečně sme se spolu podívali i kousek za hranice do Polska a na Slovensko.Na teto dovolené sem navštívyl několik auto-moto muzeí.Jelikož se Číza přes léto projevila jako spolehlivý oř,dopřál sem jí přes zimu 2010/2011 několik úprav a oprav jako nové spojkové obložení,výměna prasklého spojkového koše,gufera pod dynamem,vycentrování obouch ráfků,vyhřívané rukojeti podle konstrukce GeorgeB,nový zadní plášt a tu nejhlavnější považuji předělání 6V soustavy na 12V soustavu s bezkontaktním zapalováním Vape.Takže nyní už jen si užívat radost z jízdy

cobalt
cobalt napsal 06.05.11 v 17:05

No jasnejch 10 bodů . Kolego.

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 12.05.10 v 22:15

Ahoj, koukám máš hezkou čezetku v origo laku a máš taky chromovanej nosič jako já na mé čezetce Škoda, že se ti přidřela, já ji mám po výbrusu a mám najeto tak 200km po něm jen a supr,už i 100kou jela,krátkodobě samozřejmě, ne pořád

Kubrt39
Kubrt39 napsal 12.03.10 v 22:01

díky díky zajmavy jak víš že sem z malšovic

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 12.03.10 v 20:15