Suzuki DL 1000 V-Strom (2003)

Vlastník Mad_Cat
Vloženo 5.3.2010
Aktualizováno 4.9.2018

Velká a spolehlivá motorka, která má dostatek síly a nebojí se dálek, lehčího terénu, ani sportovní jízdy...univerzál.

První dojmy - Fajn výkon, příjemný posez, mamutí zátah, má slabší brzdy, ale mě to vyhovuje. Mohl by být vyšší, už jsem párkrát líznul břichem o obrubník, nebo nějakej ten šutr.

únor 2010
- Zatím nemám žádný dojmy, převážel jsem ho jen po městě od známýho ke mně do garáže a svezení super. Ten dvouvál je úžasnej. Už se těším na první teplejší dny a svezení, pak přidám víc informací. Teď ještě nakupuju vybavení pro sebe a pak to bude ready.
duben 2010
- Tak už mám nasbíráno nějakých 500 km a naprosto bez problémů, sil má na rozdávání. Naše silnice, který jsou po zimě vždycky echt humus, zvládá bravurně a celkově je to děěsně pohodlnej tank. Příjemně kryje před větrem, i když na hlavu mi malinko fičí, ale to k tomu patří. Spotřeba se mi pohybuje okolo 6l, což je supr.
léto 2010
- Nainstalovány padáky a moc sluší.
4. 7. - 6. 7. absolvován výlet na Grossglockner a dále na italskou Marmoladu- celkem cca 1400 km, počasí parádní, jen při návratu domů jsme v Rakousku zmokli, ale během cesty jsme zas uschli. Spotřeba se mi pohybovala okolo 5,5l/100km a jinak vše bez závad. Serpentiny v Alpách jsou úžasný, motor mi hodně pomáhal brzdit z kopců a nahoru šel s lehkostí při troše plynu. Výjezdy z ostrých zatáček zvládal v pohodě od 2,5 tis. otáček a šel krásně do tahu bez škubání, což je supr. Výlet byl vydařenej, provoz minimální a celkovej dojem supr, doporučuju.
listopad 2010
- Svody a výfuky komplet dole, probíhá očista a leštění a budu měnit těsnění, dál dokoupen hliníkový kryt pod motor (kdyby měl někdo zájem o ten originál plastovej klín, tak můžu prodat), nová mřížka chladiče oleje, nádrž dolů, abych mohl vyměnit vzducháč a už se nemůžu dočkat nový sezóny.
prosinec 2010
- svody vyleštěny všude, kde šly (byly tam i místa, kam jsem se prostě nedostal) a následně navráceny společně s novým těsněním na mašinu. Vyměněn vzduchový filtr (nepřeju vám nikomu vidět ten starej). Zbývá osadit plasty a stupačky spolujezdce a budu nadrženej na první oblevu, která mi dovolí vyjet.
leden 2011
- mašina zkompletovaná, 15.,16. a 17. 1. 2011 jsem jí prohnal, celkem najeto něco okolo 250km a po dlouhý odstávce jsem se pěkně nabažil. 24. 1. 2011 jsem jí dal novej olej, olejovej filtr a vyčistil jsem olejovej chladič (mezi žebrama bylo spousta bordelu a pár žebírek bylo ohnutých asi od kamínků, tak jsem si pohrál s jehlou a pinzetou) a teď už jen čekat na další oblevu a hurá jezdit .
květen 2011
- tak sezona v plným proudu, stav tachometru 44 tis. a já konečně minulej tejden dal Stromíkovi zásuvku na 12V a funguje(rok mi ležela na polici)..no a dneska jsem nainstaloval centrální stojan (jsem ti zavázán Lukši) a mašinka už je vymazlená, takže snad už jen celou sezonu budu jen tankovat a jezdit. Mám z ní radost.
léto 2011
- kromě ježdění okolo komína absolvovaná motodovolená směrem k moři- projetý rakouský Alpy včetně GG, italský Dolomity, dále snad komplet Slovinsko (moře, jeskyně, Alpy) a návrat přes Rakousko zpátky, spaní po kempech a jídlo nějaký z domova a nějaký dokupovaný- celkem 6 dní, 2280km, průměrná spotřeba 5,5l/100km, celk. výdaje cca 8500Kč. Jediná kolize byl pád na místě mojí blbostí(snažil jsem se chytit helmu, která se odporoučela ze zrcátka), takže si Stromík zlehka lehl na padací rám a vzadu to pobrala bagáž na místě spolujezdce. Jinak jsem během cesty jednou dopnul řetěz a užíval si zatáček.
16. 8. 2011 koupeny boční kufry i s nosičem a hnedka namontovány a ta motorka se už tváří tak nějak dospěle
podzim 2011
- stav tacho necelých 50tis. km, takže jsem změřil vůli ventilů a poté i seřídil. Vyměnil jsem chladící kapalinu a Stromík si může dál vrnět jako kocourek. Ještě na konci listopadu jsem dal pár kilásků za chladných, ale slunečných dní a hodlám v tom pokračovat i přes zimu, jak se udělá hezky

Bady5
Bady5 napsal 29.03.20 v 21:10 10b.

Máš moc pěknou motorku. A pěkný fotky..

keith.
keith. napsal 02.11.14 v 19:23

pěkná motorka...zvolil jsem stejně, jen jiný ročník. Jsem rád, že jsi mi potvrdil cestovatelský potenciál. 10b Přeju spoustu kilometrů s návratem po dvou kolech

barracuda740
barracuda740 napsal 08.07.14 v 18:12

pekné fotky a pekná mašinka

sragorka
sragorka napsal 28.05.14 v 20:24 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 07.02.14 v 21:45