BMW R 1200 GS Adventure (2007)

Vlastník Kohouťák
Vloženo 4.3.2010
Aktualizováno 13.6.2019

Milenka BMW 1200 GSA ( Helmutek :))idealní pro jízdu krajinou sólo i ve dvou

První dojmy - Paráda -hned si člověk připadá jako dospělej a to u nás kluků je pr??? někdy problém. Mám jí stále na prvním místě v pořadí.Parádně sedí do zatáček-to je jízda- jak po kolejích.To je fofrrr.Ty naše silnice jí vůbec nevadí-pohodlíčko je parádní.

Motorku bych doporučil pro - Pro dva s plnou polní je to parádní jízda,dostatek výkonu a pohodlné sezení pro oba .

Doplňky na motorce - Vše co má smysl pro dlouhé cesty.

spokojenost s Helmutem,super pohodlná jízda,parádní svezení ,je to perfektně promyšlený stroj,všechno je na svém místě a zatím spolehlivá.2010 8tis.km Česká Kanada,Mariazell,Grosglockner,Krušné hory pohoda bez závad.2011 najeto dalších 10tis.km italské Dolomity,Grosglockner,Vranov,Polsko vše v pohodě bez závad.2012 - Další kilometry bez problémů Lipno,Bavorský les.Čím déle jí mám tím víc ji obdivuju.Během roku běžná údržba olej,filtr atd.

Tak další rok v sedle BMW a už teď mohu říct ,že se nemohu dočkat na moment kdy připojím baterii a nastartuju po zimní pauze.Rok 2012 najeto kolem 10tis.km bez jediného problému,(jen prasklá žárovka v předním světle).Projeto Česko-saské Švýcarsko dále okolí rakouského Mariazell,kde jsme jezdili celý týden podle Alpského motorkářského průvodce (Rakousko- Petr Fryč) a můžu jen doporučit.Oblast je nádherná a poměrně klidné ,ale svižné svezení bych klidně opakoval.

No a to je naše Kladenská motopartička.

tak další rok je pryč ,ale letos byla Italie a 3200km v passech kolem 2000m neuvěřitelnej zážitek.Celkem jsme projeli 17 pasů.Motorka jela vyborně ve dvou a s kuframa.Nejkrasnější je Gavia a Pennes,ale Stelvio je taky zážitek.Doporučuji projet a osobně nafotit.

Kohouťák napsal 17.10.17 v 19:39

Tak další sezona s Helmutem je za náma a musím jen pochválit spolehlivost,pohodlí a zábava na cestách.
BMW umí !!! Čistá radost.
Jak je z fotek patrné letos jsme se kochali Francii a celkem najeto 4000km v parádních horách.Super silnice malý provoz a příjemná ubytka.

Kohouťák napsal 12.07.16 v 21:29

Jo a náš kamarád Morda jezdí s Mimi a Fandou...a to je opravdu ,kdo to nezažije ten tomu nevěří,ale jak se nastartuje naskakují do tankvaku a těší se na cestu...

Kohouťák napsal 12.07.16 v 21:19

Tak to je naše partička co se motala kolem Děčína a užila si krásný motovíkend. Je to opravdu obrovský a hodně složitý stroj.Obdiv patří konstruktérům těchto obrů.

Kohouťák napsal 27.05.15 v 21:56

Další povedená akce - Orlické hory
Krásné silnice a krajina .U nás v čechách jedno z nejlepších poježdění.Super,super a ještě jednou super.

Kohouťák napsal 06.05.15 v 11:26

Tak je tu 2015.Helmut se přibližuje 60ti tisícům.Zatím stále pohodové a radostné poježděníčko .Máme za sebou jarní projížďku s Inveltem(4 - 6 C díky za vyhřejvané hevty patří projektantům do Berlína).Celkem 250Km