Honda CB 600F Hornet (2004)

Vlastník Tůča.
Vloženo 28.2.2010
Aktualizováno 8.9.2013

Nádherný stroj ve velmi dobrém stavu dovezený z Itálie. Najeto 12.500km což odpovídá také technickému stavu. Černá barva dodává stroji odvahu a zvýrazňuje sílu. Velmi si také cením ukazatelu stavu paliva, který je u novějších ročníků samozřejmostí.

První dojmy - Super stroj:-)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l-Datum ukazuje 28. února a já jsem si konečně dopřál mojí vyvolenou Hondu Hornet 600 F. Je to moje druhá motorka, ale opravdu motorka. Na zkušenou jsem si pořídil Hondu CBR 125 R, na které jsem si malinko osvojil jízdu na dvou kolech. Hornet byla láska na první pohled, a tahle krasavice jasně zvítězila. Hornetík je v perfektním stavu a velmi udržovaný. Jeho najeté km 12500 skutečně odpovídají také kompletnímu obalu motorky. Ještě nemám žádné zkušenosti s jízdou, protože počasí je takové jaké je. Už se moc těším na první jízdu, kterou si dopřeju za pěkného počasí. Ale jak se znám, tak vyrazím jakmile vyschnou silnice a stupínky půjdou malinko nahoru.

Černá barva se mi jevila jako nejlepší a s chromovými doplňky působí velmi sympaticky.
Při výběru motorky jsem kladl velký důraz aby bylo vše v originálu, protože si ji chci malinko vylepšit absolutně dle představ. Výfuk nechám v originálu, blinkry vyměním za mini a nad přední světlo nainstaluji decentní neprůhledný štít.

Jakmile získám další poznatky, tak vše doplním.

Dneska proběhla první jízda na Hornetu, je to vážně paráda!!! Byla sice zima, ale nemohl jsem si nedopřát jedno svezení. Až ho postavím na papíry a bude lepší počasí tak vyrazím na delší projížďku. Přechod ze 125ky je opravdu zásadní.

Už se posunuju, Hornetík prošel technickou a evidenčkou, pojistka též vyřízena. Už mě čeká jenom cesta na magistrát, vybrat nějakou pěknou značku a vyrazit vstříc kilometrům:))

Hornetík je už na SPZ, včera jsem ho byl malinko vyvětrat, a musím říct že uhání jako ďábel. Jenom byla hrozná kosa...

Právě jsem Hornetka doladil zadním blatníkem, kryty chladiče, klínem pod motorem od Motoforzy a vyleštil ráfky kol. Teprve teď je to fešák. Ještě se chystám na nějaký pěkný laďáček. Dobrý zvuk je taky moc důležitý.

28.7.010 Zatím najeto 3.500km a naprostá spokojenost. Možná trochu hlasitější a tvrdší řazení, ale jinak fajn svezení.

20.10.010 zakoupen nový laďák Leo Vince SBK + plexi títek Givi. Za sezonu najeto 4000km.

20.11.010 Všechny doplňkový plasty jsem odvezl po sezoně na přelakování a sedlo jsem poslal na přešití do DDT tuning. Bude to pecka, už se na něj moc těším

13.12. Sedlo je hotové a myslím že se podařilo.

26.12. Ježíšek nadělil nějaké korunky a tak budu objednávat blinkry a zrcátka od Barracudy. Barracuda má hodně pohledný doplňky na moto

6.2.011 Tak jsem právě s kamarádem namontoval zrdcátka a blinkry od Barracudy, ještě zajedu pro padáky od téže značky a to bude zřejmě poslední úprava přes to nudné zimní období. Už aby bylo jaro, uf...

14.6. Odjezd směr Alpy !!! Už aby to bylo

22.2.011 Zakoupeny boční brašny (karbon) a boční nosiče od Givi.

29.1.2012 Tak už mám zasebou dvě sezony a musím říct, že maximální spokojenost Zřejmě už ale nastal čas podívat se po něčem jiném a silnější kubatuře. Stále mám dilema, jestli CBF 1000, nebo VFR 800, rozhodně chci zůstat věrný Hondě a tak ještě uvidím a vše patřičně zvážím

Tak jsem si konečně pořídil kamerku pro natáčení společných videíí s kamarády

Dnes jsem poslal blatníky a boční plasty na polep 3D karbonovou folií, tak jsem moc zvědavý jak to dopadne. Fotky vložím..

2.3.2012 Tak jsem byl dnes na technické kontrole a zároveň jsem využil pěkného počasí a odkrojil prvních šedesát letošních kilometrů

Dnes byl dokončen polep zadního blatníku 3D Karbonovou folií

Korbonévé doplňky - hotovo

Nová řetězovka D.I.D.

Dnes první startování v roce 2013
EvoLine 3 Moovit WKS[/img]

Asso2
Asso2 napsal 12.03.21 v 19:26 10b.

MJBlack
MJBlack napsal 30.05.18 v 13:53 10b.

Nádherný Hornet

86Maka
86Maka napsal 11.04.14 v 12:10 10b.

Krásný hornet a ten spdný klín, opravdu krása

Lotrbike
Lotrbike napsal 15.09.13 v 13:55

Mooc pěkně udelaný, Ten karbon tomu sluší...

biovirus
biovirus napsal 27.06.13 v 07:12 10b.

Nemuzu si odpustit komentar. Tak takhle krasne udelaneho hornasa jsem dloho nevidel.