Yamaha DT 125 R (2004)

Vlastník .shgR_
Vloženo 27.2.2010
Aktualizováno 16.11.2020

yamaha DT 125 R, 2004,
ráfky EXEL , blastry racetech , př. blatník WR, otevřená, laďáček Gianelli, tryska 240, karbonové membrány, vzhled

První dojmy - Test Test Test

Tak konečně jsem sehnal penízky a vydal jsem se pro DT. Chlap byl z Ústeckého kraje, který je od nás relativně kousek. Byla zima fakt hnusně, ještě sníh někdy v Březnu, poprosil jsem strejdu o Tranzita. A tím jsem si Yamahu taky přivezl. První dojmy byly fakt úžasné na mokru jsem si málem ustlal a po Simsonu to dost jako trhalo asfalt když se to ohřálo.
Moc jsem na tom nenajezdil a na Jaře jsem jak to bývá dobrým zvykem u 2T zadřel. Už jsem věděl proč se takového pěkného endurka zbavil. Motor byl olítanej. V servise mi po 14denním obcházení servisáka bylo nabídnuto, že mám dvě možnosti. Buď nová pístní sada + výbrus + nikasil čekací lhůta asi 1 měsíc, nebo že mi tam strčej jinej motor z DT, kterej má navíc nakopávačku, hned se mi rozvítili oči pač s tim el.startérem to byl docela porod startovat motorku po týdnu. Samozřejmě že v ceně motoru byla i nová písní sada a ojnice byla v pořádku. Měl jsem možnost to omrknout když to bylo pěkně vyndaný na stole. Ale abych neodběhl od tématu tak bych na motorku čekal už jenom týden a nemusel bych ji tolik zajíždět jako s výbrusem písní sadou a nikasilem. To bylo v 16000. Teď jsem cca na 20tis a motor krásně běží opravdu motorově nemám žádnej problém. Jinak jsem se setkal se spoustou problémů baterka, vodní pumpa, píchlá duše, nějakej ten pád. Motorku jsem postupně doplňoval nějakejma těma vychytávkama ať jsou to blástry, laďák, karbonový membrány, nový plasty, stříknutý difuzory u chladiče atd. atd atd
Nevím co bych dál měl dodat. DTčko je krásná motorka, hlavně vysoká, přívěra bere za ruce. Akorát to ještě navíc nekřesťansky drahýho benzínu chlastá ten olej, ale co se dá dělat u dvoutaktu, pač ,,Kdo maže, ten jede"
Dne 17.4.2012 prodána... :(

EveryBady
EveryBady napsal 10.11.13 v 14:25 10b.

Ještě bych jí obul na špalky a byla by dokonalá

lukykozeluh
lukykozeluh napsal 04.04.11 v 17:09

wow,tak tuto je fakt luxusni masina

čendoss
čendoss napsal 22.03.11 v 18:27

Zdar mám dotaz na spotřebu, kolik ti to žere ?, co jsem tak slyšel tak žerou strašně moc (když ji máš otevřenou), tak by mě zajímalo jestli je to fakt kolem těch 8-9 litrů ?

DaWe_
DaWe_ napsal 05.03.11 v 11:57