Honda CBX 650 (1985)

Vlastník pulec143
Vloženo 25.2.2010
Aktualizováno 25.2.2010

Hawka mám 10 let a mám k němu jedno slovo super!!!

Bez údržbová a bez problémová motorka.Kardan sice trochu žere zadní gumu,ale nic hrozného. Menší problémy mám s bočními plasty olámal jsem kolíky ,které je drží v rámu a taky mě někde přes japonský svár protíkala nádrž,ale trochu americké chemie a nádrž je ok. Motor šlape jak švýcary a ten zvuk no prostě nádhera.Teď ji mám komplet rozebranou a připravenou na lak,letos je praHondě (tak ji říkají kluci) 25let a tak ji trochu zrepasuji.Jaro se blíží a tak mám plné ruce práce.

Konkrít
Konkrít napsal 06.04.22 v 22:16 10b.

Ahoj, co je starý, není špatný ...Mám CBX čerstvě dovezenou a zatím spokojenost...Nemáme to k sobě daleko, co takhle dát někde kafe?

jarekzebrak
jarekzebrak napsal 27.06.15 v 17:24 10b.

Zdravím!
koupil jsem Hawka, ale má jednu vadu - nedobíjíí...poradíte kde začít a co proměřit...abych se dobral kde je zakopanej pes?
Díky Jarda

Jirkacbx
Jirkacbx napsal 13.03.10 v 00:20

Než aby v Hondě vymýšleli kraviny a radši oprášili tuhle krasavici,měli by zisky jako blázen Je to prostě příjemný kus železa,jak na rychlost,tak i na pohodu.Nedám na ni dopustit a jsem zvědav na finální lak.

Back
Back napsal 08.03.10 v 11:03

praHonda je mazel.

Nighthawk64
Nighthawk64 napsal 07.03.10 v 20:09

Tak ať se nový lak povede Je to super klasika.Dlouho jsem váhal než jsem ji koupil,ale po první sezoně si mě získala.Páni kdo by řek že jezdí 25let!!!