Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník xdaso
Vloženo 20.2.2010
Aktualizováno 3.8.2011

Tak jsem jí poslal do světa. Myslel jsem, že si ji nechám dýl, ale přestala stačit na mé nároky. Malý, svižný, lehce ovladatelný sršeň s jedovatým žihadlem.

Protože už mám něco najeto, tak bych to chtěl shrnout a sdělit své postřehy.

_Vzhled_
Někomu se nemusí líbit, ale já jsem prostě na naháče. Zlatá- širší řidítka, zlaté prožky na kolech a doplňky Rizoma ve stejné barvě. Jinak origo. stav.

_Výkon_
71kW, 6ti stupňová převodovka, pro začínajícího jezdce naprosto ideální. V nízkých otáčkách hodná, poslušná a přítulná. Když jde však výše jak nad 7000 ot/min., tak to už sakra jede.

_Cestování/ spotřeba_
Ani při delších cestách mě můj vznešený kaďáček nerozbolel. Spolujezdci mají však občas problém. Chtělo by to přešít sedlo. Na plnou nádrž mám dojezd max. 250km. Je to však z důvodu "kochací jízdy". Žádnej hustokrutej střelec opravdu nejsem. Při ostřejší jízdě jsem měl dojezd na jednu nádrž okolo 160km.

_Nedostatky_
- Malá nádrž
- Chybí ukazatel paliva
- Nepohodlné sedlo pro spolujezdce
- sálající teplo od motoru
- špatná dostupnost při výměně svíček(nádrž musí pryč)

Martin1671
Martin1671 napsal 03.06.16 v 11:41

Ohledně spotřeby, při vyjíždce s kamarádem co sedlal 125 yamahu, kde jsem to nehonil a oba jsme se hezky svezli a pokochali krajinou, tak po cca 250 km spotřeba kolem 4,5 litrů, což paráda. Když se za to tahá a člověk užívá co se dá, tak ano nádrž nestačí, ale to u každé motorky. Jinak musím souhlasi pěkný origo kousek. Už bych do jiné mašiny nešel.

WAR10K
WAR10K napsal 14.02.11 v 17:42

Hodně pěkná.Možná někdy zastoupí varadero jinak dávam 10 b a štastnou sezonu 2011.

jawys
jawys napsal 27.01.11 v 20:43

pěkný sršeň

ciza.m
ciza.m napsal 18.04.10 v 12:06

pěknej hornet hodně km bez nehod 10b

notebook
notebook napsal 09.03.10 v 11:33

Ahoj pěknej stroj , se mi moc zamlouvají ty řídítka a k tomu ta páska na těch kolech , bezva nápad hned přikoupím taky , tak opatrně a třeba někdy na cestě . určitě za 10 b