Suzuki GSF 650S Bandit (2007)

Vlastník bigdaddy
Vloženo 18.2.2010
Aktualizováno 17.12.2014

Tak nastal čas nas rodinny modry mazel odešel k novému majiteli tak ať mu dobře slouží jako mě.

První dojmy - Super svezení , trochu těžký na miste, ale za jízdy se to již nepozná, spolehlivost motorky je přikládá za celou dobu co jsem ji měl tedy 6 let bez jediné poruchy.

Koupena v roce 2008 od pana, ktery na ni nemel moc casu ,takze s minimem km a za super cenu

První sezona zacala ihned jak se tosku ojarilo ,tedy v unoru 2OO8 pri 4 stupnich.
Celkem to slo ,ale pneu moc nefunguji za techto podminek, ale i tak to bylo celkem fajn na oziveni jiz zapomenutych reakci na moto- ovsem nebylo to nic tragickeho nezapomina se to stejna jako jizda na kole.
Pak nasledovali dalsi km a spokojenost rostla, postupne se zacalo dokupovat nejake to prislusenstvi pro cestovani.
Prvni prisel na radu kufr giwi uzasna to zalezitost.- budou nasledovat jeste bocni kufry .
Bandit je opravdu celkem hodna motorka, kdyz se sni jezdi na pohodu ,tak se vam odvdeci pohodovou jizdou a celkem slusnou urovni nakladu na provoz.
Originalni pneu ochotne vydrzeli 9500 km a to jsem je menil jen proto, ze jsem si jiz pripadal hloupe pri komentarich znamich, ze to neni mozne ,ze oni meni po 5000km .
Maji ruzné moto a rozny styl jizdy Honda,BMV a Ducati tady to ovsem chapu.
Servis je celkem OK jen bezna udrzba ,olej a filtr plus celkova kontrola ,
Bandit 650 s vodou chlazenym motorem je opravdu jiz vychytana motorka opravdu bez investic a zbytecnych navstev servisu nebo vlastni dilny.
No a samozrejme je potreba hlidat retez ,ale to plati vseobecne o vsech moto.
Motorove si myslim ,ze tento motor je postaven spacielne na cesty po meste a kratsi vyletety ale samozrejme se s nim da bez problemu cestovat a to i diky celkem vzprimene poloze jezdce .
Jen spolujezdec na vas obcas narazi pri ostrejsim brdeni ,ale to se da odstranit presitim sedla- na to se chystam pres zimu.Tak doufam ze to stihnu.
Na konci sezony 2009 pribyli dalsi potrebne vecicky jako vyssí plexi s deflektorem origo Suzuki a vyhrivane hefty.
Dále jeste planuji zadni blatnicek a ukazatel zarazene rychlosti
Doufam ze to bude vsechno fungovat v nove sezone 2010 ale to se jeste ukaze.
Jak neco najedem tak pisnu

LADINEK65
LADINEK65 napsal 12.07.16 v 10:34 10b.

pěkna

Fantom40
Fantom40 napsal 20.04.14 v 21:12

Pěkná! Kde jsi koupil ty kapoty? A jak se ti líbí ty zadní směrovky na tykadlech?
Jinak 10b

pawell
pawell napsal 30.03.14 v 09:32 10b.

Moc pěkná, přeji krásnou sezónu 2014

Poulas
Poulas napsal 29.03.14 v 16:39 10b.

Excelentní Banďour,deset bodů. Poulas

Poulas
Poulas napsal 29.03.14 v 07:27

Moc se mi líbí tvá kapotáž. Pošli prosím info, jak k ní přijít . Dík.