Čína Ostatní (2006)

Hustý!
Motor-chybí.
Výkon-1 morče.
Top speed-5km/h.
Hodnocení- 4-5 absence motoru způsobuje potíže v jízdě do kopce a z kopce zase schází kvalitní brzdový systém. Prošoupané podrážky!
Barva- Modrá
Úpravy- Série...pár škrábanců po občasném high side!

Stroj mi byl darován jednou hodnou maminkou jedné hodné holčičky, na jednom krásném
pískovišti v Praze, kde jsem byla na návštěvě u svojí hodné tety.

Zatím začínám.
Něco přidáme s tátou.
A s mámou

Pár srazů s kamarády U Chaloupků.

Pár pádů, bez výraznějšího poškození stroje a újmy na zdraví.

Brzy budu muset tátu pumpnout o nějaké penízky, protože jak rostu, tak se z mojí brm brm začíná stávat minibike. Skoro, jako když sedí Hayden na Pedrosově hondě.
Občas to k údivu rodičů a kolemjdoucích pustím z kopečka a nožky zvednu až k bradě, abych měla větší volnost náklonu. V něm mi však brání (mimo materiálu, ze kterého jsou kolečka) také to, že vzadu jsou místo jednoho kola 2. Ale když pominu to, že se motorka při jízdě po dvou kolech (která jsou tím mimo podélnou osu), moc dobře nevodí a musím si pomáhat podrážkami mých racingových XPD, lze poměrně snadno utrhnout zadek a malovat černé čáry po chodnících. Největší ohlasy jsou při této činnosti pochopitelně doma na koberci. Pokaždé, když si vylepším pokojíček sadou černých šmouh, objeví se máma s hadrem a s lamentováním drhne koberec doběla (původně byl ale béžový). S tátou se jí za zády pochopitelně smějeme a druhý den začínám nanovo.

Nejraději bych pořídila nějaký pitbike,ale zatím z něj nedosáhnu na zem a máma se už kvůli tomu pokoušela tátu přiotrávit připáleným obědem a neustále říká,že prý se kvůli němu jednou přerazím. Naštěstí táta chemický útok ustál a oběd strávil celkem bez viditelných změn v povaze a tělesné schránce. Příště holt uvaří radši zase on.

Časem budu pochopitelně všechny svoje fanoušky informovat o svém postupu do vyšší objemové třídy.

Ps: Poslední jízda skončila katastrofálně. Přejela jsem nohu policistovi, který dával nějaké lístečky za stěrače a na místě mi sebral brumíka (sotva nakousnutého). Táta jej zabavil a tak jsem mu nenápadně stihla oslintat celou nohavici i obě boty, čehož si naštěstí všimnul, až když jsme jej pozorovali z uctivé vzdálenosti. No vztekal se jak malej . : ) No byla to veliká legrace.
Tak zatím pápá.

Roman_78
Roman_78 napsal 21.12.11 v 20:53

muhehé - učůrávám smíchy

aniani
aniani napsal 19.12.11 v 10:26

Jakože neumím psát? Nebo, je tvoje motorka víc, než ta moje? Na kilometry možná vedeš,ale motohodinama bych tě smázla jako mouchu z předního skla autobusu. Hahá.

snowflake600
snowflake600 napsal 13.06.11 v 18:28

mně to přijde trápné a to ne málo je to jako v té historce na lamer.cz, kdy táta udělal nenarozenému dítku na Facebooku i profil...psal za něj statusy atd tatínek je asi IT inženýr anebo to nemá v hlavě v pořádku

aniani
aniani napsal 11.09.10 v 21:38