Yamaha XVS 650 DragStar (2000)

Vlastník Jenniks
Vloženo 31.1.2010
Aktualizováno 18.9.2016

Klasický cruiser, v černé barvě, která sluší každé motorce! Stroj, který mi snad japončíci šili přímo na tělo, a který mne uvedl do společnosti polykačů kilometrů..stejně postižených tuláků :)

První dojmy - Když mne poprvé svezla, nejenže jsem neměl ještě řidičák, ale taky absolutně žádné zkušenosti s mortorkama...takže stáhnutá prdel...pak ale přišla extáze a to už jsem věděl, že jsem v pasti :)

Obsah 650, na který se někteří dívají skrz prsty, ale který je pro poflakování krajinou ideální. Nikdy- ani na dálnici jsem necítil potřebu více koní, a to jsem často jezdil s ledvinkou a nabalený! Musím vyzdvihnout naprostou spolehlivost Dráčka..ani jednou mne nenechal ve štychu a do oprav jsem neinvestoval ani korunu, oto líp se mi utrácelo za doplňky :) Ve finále jsem brašny nahradil kuframa z Triump Trophy, solidníma a vodotěsnýma, které dodaly mašině patřičný šmrnc! Jak jsem psal, XVSko mi ergonometricky naprosto sedlo a cestování na něm bylo pohodlné i na dlouhých trasách. Ke spotřebě..vzhledem k mému stylu jízdy..se mi dokonce jednou povedlo do přepnutí na rezervu urazit 330 km, což je nádhera!

Diabolica
Diabolica napsal 20.04.12 v 12:44

Rozhodně 10b. Takovou bych v budoucnu chtěla

amanzes
amanzes napsal 17.06.11 v 23:15

pěkný jakou máš prosímtě výšku jen pro představu dík

Halir109
Halir109 napsal 24.02.11 v 22:53