renocar_unor

Suzuki GSX 750 F (1992)

Vlastník U.F.O
Vloženo 28.1.2010
Aktualizováno 9.11.2011

je to stařenka s kosmetickými vadami ale brzy zní zas udělám mladičkou slečnu

Zdravím všecky kdu jukul na mojí mášu a budu rád když mi někdo dá dobré rady kudy kam jak v upravách tak i všeobecných případech.Krytizovat umí každý ale dobře poradit umí málo kdo. Tuto mašinu jsem koupil 1.12. 2009 od třetího majitele takže pár mil už nalítala ale i tak mi přišla celkem ve slušném stavu až na pár kosmetických vad. Kapoty dostanou nový potah i sedlo a motor nechávám přez zimu opět dát dopucu abych věděl že se mužu určitě spolehnout na její výdrž a nikde někde by mě nenechala vyset. Jinak co se týče zkušeností s moto sedlal jsem najprva hodně poupravenu mášu složenou z někalolika druhů motorek naučil jsem se natom základ abych měl tak trošek přehled jak to vše funguje. Tak snad to přinese ovoce a vyplatí se to i když se musím stejně kolikrát poptat kudy kam a jak nato. Nejsem tip co jezdí dýku a dohání čas který stejně nikdo nedožene, jezdím pohodu sem tam ji sice dám líznout víc štávy ale jen když je to v mezích. není nad klidnou jízdu a myslím že at je to jakýkoliv stroj tak má své tajemství a i své přednosti. No co dodat jedině PAN suzuki!!! No ale i tak si myslím že je pěkné prostě sedět za řídítky a frčet si pohodu natom na bo tom biku.

Co se týče té mojí gsx 750 f je dost těšká to jsem naprvní projíždce a následném posunu dost podcenil měl jsem co dělat ji postavit na hlavní stojan. jinak jízdní vlastnosti mi přijdou dobré sice zatím nevím jak se chová v rychlostech ale asi to nebude tak hrozné no jinak co se mi na gsx 750f líbý? Asi zatím jen to kazí ten poškrábaný lak a kosmetické vady jinak si myslím že zas tak moc ošklivé mašiny to nejsou a jak jsem psal na své stáří je zachovalá.

bastik.
bastik. napsal 07.02.10 v 22:34

pěkná mašinka, tak hlavně jezdit opatrně a hlavou je to za 10 bodíků

HonzaZRX
HonzaZRX napsal 31.01.10 v 09:01

no dá se z toho udělat krásnej stroj tak to hlavně neposer a tu hondičku z laminátu si mazat neměl bo to byla sranda jak hovado za 10

Rone
Rone napsal 30.01.10 v 18:59

Držím palce při omlazení,ale dávej si pozor někdy méně znamená více tak ať to nepřeženeš jako u té tvé druhé.Možná se někdy potkáme na cestě.

cable
cable napsal 29.01.10 v 11:14

takových bikerů je málo takže při úpravách fandim a ať to vyjde dle představ za motku a za snahu davam za 10b bo si to zaslůžíš ne

G.S.X.
G.S.X. napsal 28.01.10 v 20:33

sem na ní zvědavej držim palce... hlavně at ti při tom renovování neumrznou prsty v tý garáži