Honda CB 600F Hornet (2004)

Vlastník ..Roko..
Vloženo 27.2.2005
Aktualizováno 27.2.2013

Náháč, který si spolu s Banďourem vypěstoval jméno na klasickým naked vzhedu a je škoda že toto Honda ukončila..Hornet se rád předvádí ,ale oto větší usílí umí vydat ,aby to bylo plným právem..

První dojmy - Jo první dojmy? To jako v roce 2004 ,když jsem na ní sedl z ER5ky, mě málem rozválela prdel. Po projíždce mi bylo šoufl a ten zátah od nízkejch až to peklo nahoře jsem prostě nechápal.

Od 2004 pořád spolu. Pro mě srdeční záležitost.
Hornet je neskutečnej "dělník-srdcař", je jako věrnej hafan co se vydá z posledního, aby byl páneček štastnej. To je ten opravdový charakter a né Italská náhražka, protože motorka je tu pro vás a né vy pro ni!
Když to sním člověk umí, dokáže být i hodně rychlý. Motorka co mě vychovala.
Prodáno, bude se mi moc stýskat, opravdu výborný stroj co nikdy nezklamal!

sedlon
sedlon napsal 12.02.11 v 22:01

Krasavec 10b

sidar
sidar napsal 17.09.10 v 10:23

Přesně, jak píšeš- nahatá klasika. Z boku ji to moc sluší, a rád bych ji někdy zkusil. Tak hodně šťastných kilců a úsměv pod helmou. 10b

Adry
Adry napsal 30.01.10 v 18:59

Máš krásný motorky a ještě hezčí ženský a super fotky jasnejch 10B

Lukša-Motobiker
Lukša-Motobiker napsal 24.09.09 v 11:23

Reakce na 121ghostrider: Jo i 125 si může dát a v klidu posrat třeba až stodvacetdevítku. No chlape nerosčiluj se, vzdyd´ti to nikdo nebere. Jen si uvědom že tachometr lže vždy a na všem. No těch 160 se ti tam ukázat může to ti neberu.

121ghostrider
121ghostrider napsal 27.01.09 v 16:07

nejde oto jak mas silnou ašin ale oto jakej ses ridič aji 125 si muže dat mnohem silnejši motorku