renocar_unor

Yamaha XV 750 Virago (1994)

Vlastník Stín
Vloženo 24.1.2010
Aktualizováno 9.2.2011

Je to moje po letech první motorka ve stylu chopper a hned mi padla do ruky.Je lehká,slušně ovladatelná a hlavně klasik chopper,žádné hovadinky a zbytečnosti.

Zatím ji mám teprve rok,kupoval jsem ji loni na jaře od khmoto Kutná Hora dovoz Holandsko.
Po prvním roce ježdění žádný problém.Jen jsem ji vyčistil,vyměnil náplně,svíčky a jezdil.Je pravda,že se v khmoto moc s vyčištěním motorky nezabývají,ale zase jsou ochotný,předvedou a celkově mám z nich dobrý dojem.
Na nějaké podrobnější hodnocení jsem najezdil ještě málo,celkový pocit z motorky je ale super a jsem velice spokojený,je to přesně to co jsem chtěl.
Pořídil jsem nějaké doplňky -rolku a brašny.Do jara bych chtěl vyměnit řídítka za "vlaštovky"

Co se týká výkonu a spolehlivosti,tak výkon 44kw je pro chopper a mě dostačující a spolehlivost zatím na jedničku.

Loni jsem vyměnil řídítka a po jedné sezoně jsem se vrátil na origo.Vyzkoušel jsem troje ale žádný nejsou podle mích představ.Tak letos povodím zpět origo.

Petr_VT1100
Petr_VT1100 napsal 11.12.12 v 23:27 10b.

krásná

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 22.12.11 v 16:50

Moc pěkná klasika, je to za 10b.

orion
orion napsal 05.08.10 v 14:30

Prostě a jednoduše nádherná ...co nejvíce šťastných a pohodových kilometrů na legendě jménem Virago přeji a 10 bodů k tomu.

Tezetka
Tezetka napsal 22.04.10 v 21:59

Super choper Hodně skvělých km v nové sezoně a je to za 10b

hroňa
hroňa napsal 31.03.10 v 19:00

Taky přeju pohodu v sedle, už aby se nám zlepšilo počasí.