Suzuki AN 400 Burgman (2008)

Vlastník Bobika72
Vloženo 23.1.2010
Aktualizováno 12.10.2012

Suzuki AN 400 burgman, r.v. 2008, šedá metla. Doplňky: kufr givi V46 se zahrádkou, opěrkou givi a brzdovým světlem, cestovní plexi.

Po několikaměsíčním surfování po internetu a vybírání nějakého vozítka jsem se rozhodl pro koupi skútru Suzuki AN400 Burgman. Nechtěl jsem nic z Itálie a podobných zemí, kde se na skútrech jezdí skoro celý rok a po třech letech je ohoblovanej jak sáňky v Krkonoších. Proto jsem shánel něco od autorizovaného prodejce se solidním stavem kilometrů, zaručenou historií a poctivým servisem. Buráka jsem nakonec koupil na podzim 2009 ve Zlíně. Měl v té době najeto 8500 km a byl ještě víc jak půl roku v záruce. Moje první jízda k domovu byla 350 km, takže napoprvé docela krásná projížďka. Můj první dojem - skvělej, pohodlnej a prostornej stroj jak na popojížďky, tak i na delší výlety. A že má prostornej kufr pod sedlem, dokazuje i můj pětiletý syn na fotografiích.

Tak jsem kvůli nedostatku času musel tohoto skvělého skútra prodat. Dnes si ho odvezl nový majitel a doufám, že s ním v pohodě najede spousty dalších kilometrů.

foky
foky napsal 17.07.10 v 15:46

Pěknej stroj, díky za manuál, posloužil skvěle. Hodně spokojenejch kilometrů. Hoj.

miki22
miki22 napsal 04.02.10 v 22:23

No Luďo je to pěkná kára už aby bylo jaro je třeba protáhnout trubky

wictor
wictor napsal 25.01.10 v 17:57

Pěkná a hlavně osvědčená klasika, takže krátkou zimu a hodně šťastnejch km bez nehod

PS: Syna bych v tom kufru, ale nevozil

istonbike
istonbike napsal 23.01.10 v 17:53

Krásný a pohodový šíf no a celá rodinka může na výlet jen klukovi by nad tím motorem bylo asi tepleji za 10b krátkou zimu a jen pohodové vyjížďky

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 23.01.10 v 17:49

Pro tyhle pohovky na kolech mám slabost Krásnej stroj příteli. Dávám 10 bodů a přeju krátkou zimu.