Ducati Multistrada 1000 (2004)

Vlastník Cirda-35
Vloženo 20.1.2010
Aktualizováno 10.6.2011

Ducati Multistráda 1000DS byla to láska na první pohled
už jsem ji dneska oplakal snad na ni novej majitel bude hodnej tak jako já

Loni jsem jí koupil a po prvních kilometrech jsem sám sebe proklínal co jsem si to proboha koupil ale v garáži mi ještě pořád stála Suzuki gsr 600 tak jsem byl v prvních dnech v rozpacích kterou mám vlastně prodat ale s přibývajícími kilometry mě začínala bavit čím dál tím víc a "Suzi" šla světem někam do Ostravy a zůstala jen Duki a tak jsem s ní loni najezdil hned cca12500km jednou Rakousko a pak ještě Itálie a dnes bych jí nedal za nic na světě. to jen na začátek pak se rozepíšu víc zatím čus Cirda

Letos jsem se rozhod že udělám mazání řetězu teda spíš mi s tím pomůže kamarád už s tím má zkušenosti a kluci už to tam maj nainplantovaný a funguje to super, kámoš na BMW F650 tak mu řetěz vydržel 28000km co mi přide docela super a když si vzpomenu jak jsme loni Zmokli v Itálii že jsme jeli po horách a bouřka byla nad náma i pod náma /byl to fakt mazec ani se nedalo nikde zastavit voda prostě všude/ a druhý den jsme scháněli sprej na řetěz u benzínky /prostě ho měli co by neudělali pro motorkáře/ řetěz byl tak propláchnutej a čistej jako kdybych ho vzal doma "vapkou" a BéEmWé se nám chechtalo

zone
zone napsal 11.06.11 v 06:57

Ahoj, tak Strada dojela, vše ok, kamarád spokojenej.

Sete
Sete napsal 27.01.11 v 16:39

Pěkný komíny, ať dobře slouží

stani
stani napsal 14.03.10 v 01:14

No pěkná tak ať jezdí. 10B

valis
valis napsal 04.03.10 v 12:48

Nejhezčí co je databázi Krásná

emke
emke napsal 22.01.10 v 13:18

koukám že jsi byl na Helmu, moje oblíbená destinace na lyže